Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej

Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej Źródło: commons.wikimedia.org/Whoismac

Agnieszka Włodarczyk na początku swojej kariery szturmem wtargnęła na nagłówki najbardziej poczytnych gazet w całym kraju. Wszystko za sprawą ogromnej kontrowersji, w którą była zamieszana. Jak od tego czasu potoczyła się jej kariera? Widzimy ją na ekranach już od wielu lat!

Agnieszka Włodarczyk od lat jest uwielbianą gwiazdą kina. Trudno uwierzyć, że od jej wielkiego debiutu w filmie Macieja Ślesickiego, minęło już tyle lat. Czym od tego czasu zajmowała się gwiazda? Lista jej projektów jest naprawdę długa i nie zamyka się tylko na przedsięwzięciach związanych z aktorstwem. 

Agnieszka Włodarczyk - kariera, wiek aktorki

Agnieszka Włodarczyk w bardzo młodym wieku pojawiła się w jednej z najbardziej kontrowersyjnych produkcji w historii polskiego kina. Mając zaledwie 16 lat zagrała w tytułowej roli w filmie Sara. Był to film, który wywołał niemałe poruszenie w polskim społeczeństwie właśnie ze względu na rolę graną przez Agnieszkę Włodarczyk. Przedstawiana przez nią postać w pewnym momencie filmu wykonuje striptiz. Wielu osobom nie spodobało się to, że dziewczyna wcielająca siew tę rolę, nie jest pełnoletnia. Nie było to tylko zdanie widzów - w podobnym tonie wypowiadali się też znani krytycy filmowi:

- Pieścidełkiem filmu jest tytułowa Sara kreowana z wdziękiem przez Agnieszkę Włodarczyk. [...] Jej rozłożony w filmie na raty striptiz budzi raczej skojarzenia szpitalne. Widz-oglądacz czuje się tak, jakby przypadkiem wtargnął do łazienki, w której pensjonarka bierze prysznic. Zamiast podniecenia występuje zażenowanie. Jeśli natura nie naznaczyła widza pedofilią, ten, w pierwszym odruchu, naciągnąłby małej majtki z powrotem na pupę, wlepił klapsa i wysłał na klasówkę - napisał na łamach tygodnika Wprost Wiesław Kot.

Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 roku, więc dziś przyjmowanie takich ról nie wiązałoby się z tak wielkimi kontrowersjami. Aktorka pokazała też, że w swoim dorosłym życiu nie ma problemów z podobnymi scenami, wcielając się m.in. w rolę prostytutki w filmie Pierwszy milion, oraz występując w wielu erotycznych sesjach dla magazynów takich jak Playboy czy CKM.

Obecnie aktorka znana jest zarówno ze swojej bogatej filmografii, jak i z kariery muzycznej. W ramach tej pierwszej wystąpiła w wielu dobrych filmach - E=mc², Job, czyli ostatnia szara komórka, czy Kac Wawa. Jednak szerzej widzowie znają ją z jej ról w serialach telewizyjnych - występowała między innymi w kultowym 13 posterunku, Plebanii, czy Pierwszej Miłości. W tym samym czasie Włodarczyk parała się także muzyką. W 2007 roku nagrała płytę, która spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem jej fanów i błyskawicznie okryła się złotem. Album ten nosił tytuł Nie dla oka... , a najbardziej znanym singlem z tej płyty była niewątpliwie piosenka nosząca tytuł Zawsze byłam.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - nadal razem? Czy aktorka ma dzieci?

Życie prywatne Agnieszki Włodarczyk od zawsze znajdowało się w świetle reflektorów - jest to konsekwencja rozpoczęcia swojej kariery jeszcze jako nastolatka. Media łączyły ją już z wieloma znanymi nazwiskami - m.in. Rafałem Kosińskim czy Jakubem Sićkiem. Jednak zdecydowanie najgłośniejszym romansem w życiu aktorki był jej związek z Mikołajem Krawczykiem, którym żyła cała Polska. Para była razem od 2012 roku, ale niestety w 2016 roku aktorzy ogłosili, że nie są już razem. Obecnie gwiazda spotyka się z piosenkarzem Maciejem Grendą. Aktorka nie ma dzieci i trudno stwierdzić, czy jakieś planuje - nie wypowiada się zbyt często w tej kwestii.

W wolnych chwilach Agnieszka Włodarczyk spędza wiele czasu na działaniu społecznym i charytatywnym. Była zaangażowana m.in. w kampanię organizacji DKMS zachęcającą ludzi do oddawania szpiku kostnego. Jest także zaangażowaną aktywistką walczącą o prawa zwierząt - regularnie bierze udział w wielu marszach mających na celu polepszenie ich warunków życiowych, bardzo głośno było także o jej uczestnictwie w marszach sprzeciwiających się ubojowi rytualnemu.

  1. Kamil Glik - zarobki. Ile piłkarz zarabia w AS Monaco?
  2. Zenek Martyniuk - wiek. Ile lat ma legenda polskiej muzyki?
  3. Magda Gessler w stroju kąpielowym bikini - jak wygląda?
  4. Anna Samusionek - córka, Na Wspólnej, religia
  5. Top 10 najciekawszych AMA na wykop.pl w 2018 roku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu