Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi

Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Agnieszka Włodarczyk przechodzi teraz przez naprawdę trudny okres w swoim życiu. Swoimi przeżyciami podzieliła się poprzez druzgoczące nagranie, które ukazało się na jej profilu instagramowym.

Agnieszka Włodarczyk przez cztery lata trwała w bardzo namiętnym związku z Mikołajem Krawczykiem i wiele wskazywało, że są oni sobie zwyczajnie przeznaczeni. Para praktycznie nie rozstawała się nawet na krok i wpatrzeni byli w siebie jak w obrazek. Niestety ta sielanka nie trwała wiecznie i Krawczyk szybko znalazł ukojenie w ramionach innej kobiety, a dokładniej aktorki Sylwii Juszczak, z którą nawet się ożenił po kryjomu.

Niestety Agnieszce Włodarczyk nie udało się na nowo poukładać swojego życia, co szczególnie teraz bardzo mocno się na niej odbiło. Po powrocie ze swoich miesięcznych wakacji we Włoszech aktorka jest wprost roztrzęsiona i zwyczajnie wściekła.

Agnieszka Włodarczyk we wstrząsającym nagraniu wyznała wszystko

Nie da się ukryć, że życie singla po tak absorbującym związku, który dodatkowo trwał latami, nigdy nie jest łatwe. Szczególnie teraz osoby bez swojej drugiej połówki mają pod górkę, ponieważ podczas wakacji bardzo często widujemy szczęśliwe pary chodzące za rękę podczas swojego wyjazdu wypoczynkowego.

To samo spotkało Agnieszkę Włodarczyk, która podczas swojego wyjazdu do Włoch, cały czas trafiała na szczęśliwe pary zakochanych, które trzymając się za rękę, spacerowały sobie razem na tle przepięknych widoków. O swoich przeżyciach i problemach aktorka podzieliła się z fanami poprzez nagranie na instastories.

 - Mam kryzys. To dlatego, że było bardzo dużo turystów. Zakochanych, trzymających się za rączkę, robiących sobie wspólne zdjęcia - mówiła Agnieszka Włodarczyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka przyznaje, że takie chwile załamania i kryzysu nie zdarzają się jej często, ale w tym momencie nie jest w stanie patrzeć na zakochane pary. W swojej wypowiedzi wprost mówi, że teraz odczuwa zwyczajną wściekłość, kiedy widzi osoby, którym udało się zbudować szczęśliwy związek, a ona sama nadal pozostaje singielką.

 - Tak, bywają takie chwile w życiu singielki, rzadko, bo rzadko, kiedy jestem wściekła, patrząc na zakochane pary - dodaje.

Bez wątpienia każdy z nas chociaż raz przechodził przez podobny stan i nie da się ukryć, że nie jest to nic przyjemnego. Jednak mamy nadzieję, że już niedługo Agnieszce Włodarczyk uda się spotkać tego jedynego mężczyznę, który całkowicie zmieni jej życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Tak szaleją córki Kaczyńskiej, do sieci trafiły zdjęcia. Oniemiejecie, gdy zobaczycie foto z 4:30 nad ranem
  4. Osłupiejecie. Zdjęcia Małgorzaty Sochy spod prysznica wylądowały w sieci, nie miała na sobie kompletnie NIC
  5. Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi
  6. Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News