Agnieszka
Dreamstime.com/KatarzynaBielasiewicz
Mateusz Wysokiński - 2 Maja 2019

Agnieszka nie może znieść zachowania swojej teściowej. "Nie chce, żebym spała z jej synem"

Agnieszka zdecydowała się na zdradzenie rodzinnej tajemnicy. Kobieta w bardzo intymnym liście opowiedziała o swoim dosyć wstydliwym problemie. Jej teściowa nie chce, aby żona spała ze swoim mężem. Argumenty matki jej ukochanego są kuriozalne.

Agnieszka zmaga się z wielkim problemem. Kobieta, która bardzo kocha swojego męża, ma utrudnione życie seksualne. Wszystko przez teściową, która tak bardzo jest o nią zazdrosna, że mimo małżeńskiego stażu, traktuje wybrankę swojego syna jako jego koleżankę. Historia opisywana przez kobietę jest kuriozalna.

Agnieszka wyznaje "zawsze byłam koleżanką"

Mimo że Agnieszka ze swoim mężem znają się od lat, to matka jej ukochanego nie jest przekonana co do jej osoby. Zawsze ją krytykowała, obrażała, a w momencie narzeczeństwa wyrzucała ją z domu, argumentując, że łóżko jej syna jest dla niej za małe.

rodzina królewskaW sieci pojawiły się zdjęcia księżniczki. Brytyjczycy ślą życzenia i gratulacjeCzytaj dalej

- Zawsze byłam "koleżanką". Jeszcze rok po zaręczynach gadała o kolegowaniu się. I rzucanie tekstów: "Agnieszka to dzisiaj jest, a jutro już jej może nie być". Przy mnie. Oczywiście do dnia ślubu zakaz spania razem w jej domu. Po ślubie twierdzi, że łóżko w pokoju męża jest małe. Zawsze pyta syna, czy jednak nie woli na kanapie - żali się Agnieszka na forum Kafeteria.

O wiele ciekawiej było, jednak kiedy para powiedziała sobie sakramentalne "tak".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

makijażNajbardziej znane gwiazdy, które bez Photoshopa wyglądają okropnie. Nawet makijaż im nie pomożeCzytaj dalej

Teściowa nie zwraca uwagi na synową

Po ogłoszeniu rodzinie, że Agnieszka stała się członkiem rodziny, nad jej małżeństwem zawisły ciemne chmury. Teściowa, do swoich notorycznych pretensji zaczęła radzić parze w sprawach seksualnych, a do swojej synowej zaczęła zwracać się w formie czysto bezosobowej. Najgorsze w życiu kobiety są wizyty w domu matki jego męża, która traktuje ją z wyższością, a często nawet w ogóle się do niej nie odzywa. Kobieta, która zawsze marzyła o rodzinnym życiu i szczęściu u boku męża, zastanawia się, czy rozwód nie będzie dobrym rozwiązaniem.

- Nigdy nie zapytała o mnie normalnie, np. "czy Agnieszka będzie piła kawę?" tylko "Czy ona będzie piła kawę?" – dodaje zrozpaczona Agnieszka.

Kobieta nie może sobie poradzić z presją. W ten sposób, chciała opowiedzieć o swojej historii innym internautkom. Okazuje się, że one również mają problemy w kontaktach z teściową.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Przerażona matka wbiegła do sklepu z SINYM dzieckiem na rękach. Nie oddychało! To, co zrobiła sprzedawczyni jest wprost nie do uwierzenia. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

Królowa Styl BroszkiKrólowa Elżbieta i sekrety jej ubioru. Nie uwierzycie, co oznaczają jej broszki!Czytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News