Masakryczny lincz na znienawidzoną gwiazdę TVN! Odejdzie po tym ze stacji?!

Masakryczny lincz na znienawidzoną gwiazdę TVN! Odejdzie po tym ze stacji?!

Agnieszka Szulim przeżywa obecnie bardzo ciężkie chwile. Wszystko za sprawą show "Ameryka Express", w którym doszło ostatnimi czasy do bardzo dużych kontrowersji. Z wielu stron płyną bardzo mocne słowa. Jednak wydaje się, że dopiero teraz prowadząca otrzymała największy cios.

Agnieszka Szulim towarzyszyła gwiazdom w ich zmaganiach po krajach dalekiego wschodu w ramach "Azji Epress". Radziła sobie na tyle dobrze, że stacja postanowiła zawierzyć jej losy uczestników nowej edycji, w której tym razem przemierzane są kraje ameryki południowej. W najnowszym epizodzie programu doszło do scen, które wywołały bardzo zdecydowaną reakcję telewidzów. Większość z nich mówi wprost o molestowaniu.

Agnieszka Szulim została zniszczona

Wielka awantura rozpoczęła się tuż po wyemitowaniu najświeższego odcinka "Ameryka Express". W ramach jednego z zadań uczestnicy musieli zdobyć składniki niezbędne do stworzenia eliksiru miłości. Następnie każda drużyna musiała zdobyć kilka pocałunków od przedstawicieli płci przeciwnej. Gwiazdy ruszyły do akcji i zaczęły całować nieznajome osoby. To zadanie wzburzyło wielu ludzi, którzy stwierdzili, że jest to jawne naruszanie przestrzeni osobistej, a nawet molestowanie seksualne. Pretensje zostały skierowane nie tylko do uczestników, ale też w kierunku prowadzącej, której zarzucano bierność. Do grona krytyków dołączyła właśnie Karolina Korwnin-Piotrowska, która w swoim bezpośrednim stylu zwróciła się do Szulim. Odniosła się przede wszystkim do przeprosin, które prezenterka wystosowała chwilę wcześniej. - Wszystko świetnie lepiej późno niż wcale, ale czy to znaczy, ze Ty, fajna, niegłupia babka, która ma sporo do powiedzenia, tutaj byłaś wynajęta kukiełka? Kurczę, czy nikt nie widział, co się odwala na planie? Rok po #metoo? Kiedy cały świat, także ten medialny, mówi od miesięcy wprost, że to głównie media spierdoliły edukację ludzi w kwestii seksizmu, molestowania, mobbingu, praw mniejszości i tolerancji? Aga, jesteśmy obie z TVN, z miejsca, gdzie pracował Durczok, byłaś na czarnym marszu, walczysz o prawa kobiet i teraz przykro? Bo się mleko rozlało? Bo jest słuszny wkurw? - napisała na swoim Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Bo paru uczestników celebryckich dało chamsko czadu na wyjeździe? I na szczęście dziennikarze, na szczęście tacy są, po tym jak zebrali po emisji szczęki z podłogi, postanowili powiedzieć głośno, że coś tu jest nie tak? I za to spotkał ich hejt? Bo tknęli nietykalnych? Co tu się odwala? Widziałam ten odcinek. Było mi wstyd - kontynuowała. Społeczność internetowa w dużej mierze przyklasnęła słowom Korwin-Piotrowskiej. Pojawiło się również wiele głosów wprost sugerujących, że po takim "blamażu" Szulim powinna zrezygnować z występów w programie.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Zszokowała wszystkich w „Big Brotherze”! Obecne życie gwiazdy zdumiewa 
  2. Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować 
  3. Hanna Lis nie wytrzymała! „Lata bólu, łez, wyrzeczeń i dramatów” 
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
Następny artykuł