Woźniak-Starak zdradziła największy sekret Big Brothera? Chodzi o córkę Czubównej

Woźniak-Starak zdradziła największy sekret Big Brothera? Chodzi o córkę Czubównej Źródło: youtube.com/tvnpl

Agnieszka Szulim zdecydowała się na bardzo odważny krok. Publicznie opowiedziała o tym, na czym polega zagadka domu Wielkiego Brata. Widzowie nie mieli o tym pojęcia.

Agnieszka Szulim, czy też Agnieszka Woźniak-Starak, jako prowadząca nowego Big Brothera wie o o nim wszystko. Nic dziwnego, że prezenterka często jest zasypywana pytaniami dotyczącymi szczegółów produkcji, ale jeden problem nie dawał fanom programu spokoju. Gdy w końcu dziennikarka zapytała gwiazdę TVN, o to, co najbardziej interesuje widzów, ta w końcu zdradziła największy sekret Wielkiego Brata.

Nowa edycja Big Brothera okazała się zaskakująca. Wszystko przez Wielkiego Brata

TVN bardzo wierzył, że wznowienie kontrowersyjnego reality show sprzed lat będzie wielkim sukcesem stacji. Starannie wybierali obiecujących uczestników, stworzyli elegancki dom i wybrali najlepszych prowadzących. Premiera Big Brothera okazała się bardzo zaskakująca. Wszystko za sprawą kultowej postaci Wielkiego Brata, który tym razem jest kobietą. Z uczestnikami rozmawia córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Barjasz. 

Wiele osób zaczęło się jednak zastanawiać, jak to możliwe, że ktoś obserwuje uczestników 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Przecież każdy potrzebuje odpoczynku, nawet taka postać, jak Wielki Brat., a w emisjach na TVN7 zawsze słychać ten sam damski głos.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Szulim zdradza największy sekret Big Brothera. Nikt się tego nie spodziewał

Pytanie wydało się na tyle interesujące jednej z dziennikarek, że ta postanowiła o to zapytać najlepiej poinformowaną osobę - Agnieszkę Woźniak-Starak, niegdyś znaną jako Agnieszka Szulim. Prowadząca reality show było nieco zaskoczona pytaniem i przez chwilę zastanawiała się, czy może na nie odpowiedzieć. W końcu podjęła decyzję.

- Oczywiście, że ona nie jest tam cały czas. W praktyce wygląda to tak, że czasem odzywa się do nich inny głos po prostu - powiedziała w końcu.

Okazuje się, że Wielki Brat to tak naprawdę kilka osób, które pełnią dyżury. Doskonale wiedzieli o tym wszyscy, którzy oglądali Big Brothera w Playerze, gdzie często można usłyszeć inne głosy, w tym nawet należące do mężczyzn. Tylko odcinki puszczane w telewizji są montowane tak, głos Wielkiego Brata należał do jednej osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror
     

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News