Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show

Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show Źródło: youtube.com/tvnpl

Agnieszka Szulim bardzo podpadła telewidzom. Wszystko za sprawą "Ameryki Express" i kontrowersji, które w ostatnim czasie zebrały się wokół show. Okazuje się, że ci, którzy wieszczyli rychły koniec jej kariery będą musieli pogodzić się z porażką. Gwiazda bowiem dostanie pod swoje skrzydła hitowy show TVN.

Agnieszka Szulim oberwała ostatnio bardzo mocno od telewidzów po tym, jak zobaczyli co gwiazdy wyprawiały w programie "Ameryka Express". Wszyscy zastanawiali się, jak prowadząca mogła pozostać bierna na tego typu zachowania. Okazuje się, że stacja postanowiła zareagować, ale w bardzo zaskakujący sposób. Właśnie ujawniono, że prezenterka ma poprowadzić nowe program, który popularnością przebija zmagania gwiazd w Ameryce Południowej.

Agnieszka Szulim awansuje po "Ameryka Express"?

Dla przypomnienia, skandal związany ze zmaganiami gwiazd, które można śledzić w telewizji TVN, dotyczył jednego bardzo wątpliwego zadania. Uczestnicy musieli otrzymać pocałunek od przedstawicieli płci przeciwnej. Niektórzy podchodzili i bez pytania obdarowywali całusami kobiety, które wcale nie były do tego chętne. Burza medialna w dużej mierze dotyczyła Filipa Chajzera i Tomasza Karolaka. Ten pierwszy próbował się nawet bronić przez atak naskakując na dziennikarkę Wirtualnej Polski, która prawdopodobnie jako pierwsza nagłośniła całą sprawę. Jednak widzowie widzieli winę również po stronie Agnieszki Szulim. Prowadząca pod nieprawdopodobnym naporem zdecydowała się w końcu przeprosić, ale wiele osób stwierdziło, że wszystko to nastąpiło za późno. - Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - napisała na swoim Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak wielkie było zdziwienie internautów, kiedy okazało się, że gwiazda zamieni jedno show na drugie i to zdecydowanie większe. Portal Wirtualne Media poinformował, że TVN planuje wielki powrót dobrze znanego "Big Brothera". Emisja hitu ma nastąpić już na wiosnę, a w rolę prowadzącej niemal na pewno wcieli się właśnie Agnieszka Szulim. Internauci nadal nie mogą uwierzyć, w ten swoisty awans. - Ona nadal nie widzi nic złego w pracowaniu dla tej stacji który wymyśla i nakazuje molestowanie kobiet - napisała wzburzona internautka. - O mój Boże, tylko nie Szulim - dodaje kolejna. - Ona to się nadaje tylko do robienia herbaty w co i tak wątpię - twierdzi następny internauta. - Jest drętwa, nie ma tego biglu, cedzi słowa i robi grymasy. Nuda. Uroda i markowe ciuchy to nie wszystko - podsumował jeden z komentujących. ZOBACZ TAKŻE
  1. Kontrowersyjna gwiazda TVN ze zmasakrowaną twarzą! Uwaga, MOCNE ZDJĘCIA 
  2. Ogromny skandal wstrząsnął Anglią! Trzecie dziecko księżnej Diany wkracza do gry 
  3. Poruszenie wśród fanów M jak miłość! Po sieci krąży zdjęcie gwiazdy ze szpitala 
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News