Szulim przyznała się do wstydliwego sekretu. Dzisiaj się z tego śmieje

Szulim przyznała się do wstydliwego sekretu. Dzisiaj się z tego śmieje Źródło: Instagram - Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim postanowiła po latach opowiedzieć o swoim największym sekrecie. Nie każdy zdawał sobie sprawę z tego, co przeżyła kiedyś jedna z najbardziej znanych prezenterek telewizji TVN. Dziś jest to wyłącznie powód do śmiechu.

Agnieszka Szulim opowiedziała o jednej z największych tajemnic, którą przez lata starała się ukryć przed wszystkimi. Bardzo zależało jej na tym, by nikt nie dowiedział się o wstydliwej sytuacji, jednak wiele wskazuje na to, że jej zażenowanie po latach ustąpiło. Znana prezenterka dziś śmieje się na to wspomnienie, które przez dług czas wywoływało u niej wielki żal. Obecnie jest powodem do żartów.

Gwiazda telewizji TVN postanowiła odnieść się do wydarzenia, które bardzo wpłynęło na jej samopoczucie wiele lat temu. Kobieta przyznaje, że w tamtym momencie nie czuła się dobrze z tym, co musiała przeżyć, jednak po pewnym czasie zażenowanie całkowicie ustąpiło, pojawiły się natomiast liczne żarty z problemu, który przed laty wydawał jej się powodem do ogromnego wstydu.

Agnieszka Szulim przyznaje się do wstydliwego sekretu

Gwiazda telewizji z pewnością ma wiele sekretów, o których nie chciałaby opowiadać widzom. Możemy być przekonani, że nigdy nie usłyszymy kilku ciekawych faktów na temat jej pracy w telewizji. Niespodziewanie poznaliśmy jednak pewną historię, która niegdyś wpłynęła na samopoczucie prezenterki i sprawiła, że nie chciała ona dzielić się z nikim swoimi przeżyciami.

Dziś jednak sama Agnieszka Szulim twierdzi, że to już przeszłość. Minęło wiele lat, sytuacja uległa znacznej poprawie, w związku z czym nic nie stoi na przeszkodzie, by celebrytka wyznała swój sekret fanom. Postanowiła dokonać tego w jednym z odcinków programu "Uwaga!", który w każdą niedzielę zajmuje się faktami z życia znanych osób.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że Szulim przez wiele lat nie chciała opowiadać o swoim pierwszym... egzaminie na prawo jazdy. Nie udało się go zaliczyć, podobnie jak dwóch kolejnych, co wyjątkowo podłamało prezenterkę. Była ona niemal przekonana, że nie poradzi sobie ze zdaniem egzaminu. Ostatecznie udało jej się tego dokonać za czwartym razem.

Agnieszka Szulim opowiada o swojej tajemnicy

Nie da się ukryć, że niezaliczenie trzech egzaminów jest nie tylko kosztowne, ale również źle wpływa na samopoczucie. Dziś jednak kobieta uważa siebie za dobrego kierowcę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Szulim opowiada, że jeżdżenie samochodem odpręża ją i dobrze czuje się, gdy musi przejechać dłuższą trasę. Po jej niemiłych wspomnieniach sprzed lat nie ma już śladu, bo dziś są one jedynie powodem do śmiechu z całej sytuacji.

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  4. Pamiętacie gwiazdę "Zbuntowanego anioła"? Natalia Oreiro wygląda nieziemsko
  5. Anna Lewandowska pokazała twarz córki! Fani rozpływają się nad urodą małej Klary
  6. Gwiazda Rodzinka.pl w pikantnych scenach tylko dla dorosłych. Wszystko trafiło do sieci

źródło: Pomponik

Następny artykuł