Pierwsza dama wzoruje się na znienawidzonej gwieździe TVN?! Chwali się tym w sieci
Patryk Korzec - 29 Listopada 2018

Pierwsza dama wzoruje się na znienawidzonej gwieździe TVN?! Chwali się tym w sieci

Agnieszka Szulim jest jedną z najbardziej znienawidzonych gwiazd TVN, która co chwilę musi odpierać ataki ze strony widzów stacji. Zarzuca się jej nieprofesjonalne prowadzenie programów oraz stronniczość, jednak teraz doszło do zaskakującej sytuacji - okazuje się, że na celebrytce wzorować się może sama pierwsza dama. 

Agnieszka Szulim swoją dziennikarską karierę rozpoczynała w Radiowej Jedynce, dosyć szybko jednak postanowiła związać się z TVP. Największy rozgłos przyniosło jej prowadzenie porannego programu "Kawa czy herbata?", z którego z czasem przeniosła się do "Pytanie na śniadanie". Ostatnio kojarzy się jednak głównie z formatem "Ameryka Express", który wciąż chwali się ogromną oglądalnością. Program TVN w ostatnim czasie budził sporo kontrowersji i podzielił fanów, jednak w jednym pozostali oni zgodni - stacja powinna zmienić prowadzącą. Agnieszka Szulim nie ma ostatnio łatwego życia i raz po raz musi odpierać ataki fanów, jednak media odkryły, że kontrowersyjna celebrytka mogła stanowić inspirację dla samej pierwszej damy.

Pierwsza dama przygotowuje się do świąt

Niedawno wszystkie media rozpisywały się na temat przygotowań do świąt trwających w Białym Domu, za które zgodnie z przypuszczeniami obywateli odpowiadała w głównej mierze pierwsza dama, Melania Trump. Przypuszcza się, że to przede wszystkim jej gust decydował o tym, jak wnętrza budynku będą się prezentowały podczas niezwykłych uroczystości. Znakiem rozpoznawczym całego przedsięwzięcia w mediach stały się krwistoczerwone choinki, które wręcz idealnie komponowały się z całością i stanowiły doskonały punkt przyciągający uwagę. Teraz uznać można, że Biały Dom oraz pierwsza dama Ameryki wzorować się mogła na jednej z najbardziej znienawidzonych, polskich prowadzących.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej

Agnieszka Szulim była wzorem dla Białego Domu?

Agnieszka Szulim udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie swoich świątecznych ozdób sprzed dwóch lat. Okazuje się, że do złudzenia przypominają one tegoroczne urządzenie Białego Domu. - Mój ciemny dom. Kocham krwawe choinki - podpisała fotografię kobieta. Czy pierwsza dama inspiruje się Agnieszką Szulim? A może regularnie przegląda jej media społecznościowe, by szukać nowych inspiracji? Tego nie wiadomo, jednak śmiało możemy powiedzieć, że Polakom udało się wyprzedzić Amerykę o 2 lata i mieliśmy czerwone drzewka, zanim stało się to modne.Agnieszka Szulim Fot. Instagram/aga_wozniak_starakZOBACZ TAKŻE:
  1. Angelina Jolie trafiła do szpitala?! Poruszenie w światowych mediach
  2. Za to fani Janowskiego go znienawidzą. Norbi o przejęciu „Jaka to melodia”
  3. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  4. Ile zarabia Dorota Szelągowska? Jej zarobki są wspaniałe
  5. Polka podbiła serca Brytyjczyków! Była blisko z księżną Dianą
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News