Odeszła znienawidzona gwiazda TVN. Widzom aż trudno w to uwierzyć

Odeszła znienawidzona gwiazda TVN. Widzom aż trudno w to uwierzyć Źródło: TVN/Kuba Wojewódzki

Agnieszka Szulim odchodzi z hitowej produkcji TVN? Właśnie pojawiła się kolejna plotka, która wyjaśnia nastroje panujące w stacji. Okazuje się, że za sprawą skandalu w "Ameryka Express" prowadząca postanowiła się odciąć od wizerunku show. Co się teraz stanie z gwiazdą, która w wielu wywoływała negatywne emocje?

Agnieszka Szulim chciałaby odciąć się od skandalu, który pojawił się wokół programu "Ameryka Express". Popularna dziennikarka była zniesmaczona sytuacją, która szeroko odbiła się w mediach. Chodzi o odcinek, w którym Filip Chajzer wykorzystał sytuację i całował przypadkowe kobiety, powołując się na "dobrze wykonane zadanie". Od sytuacji odcina się dziennikarka i prosi widzów o wybaczenie. Czy to próba poprawienia swojego wizerunku w mediach? Przypomnijmy, że prezenterka, delikatnie mówiąc, nie cieszy się poparciem widzów.

Kolejna ofiara zachowania Chajzera. Czy Agnieszka Szulim odchodzi z TVN?

Swoje emocje postanowiła opisać na Instagramie. Liczne zarzuty, które padały w jej stronę, nie dały jej spokoju. Wyjaśniła, jaki jest jej udział w kulisach programu i przeprosiła urażonych. - Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości - napisała Agnieszka Szulim na swoim Instagramie. Dziennikarka zauważyła także, że nie ma wpływu na przebieg wyboru uczestników programu. Stąd, nie powinna finalnie być odpowiedzialna za starcia i skandale wokół uczestników. Wielu zauważa, że sama nie była do końca lubianą gwiazdą. Wielokrotnie wchodziła w konflikt z innymi celebrytami, donosiła o ich życiu prywatnym i ostro wypowiadała się o kolegach ze stacji. - I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - dodaje dziennikarka do swojej wypowiedzi. Okazuje się, że skandaliczne zachowanie Filipa Chajzera odbiło się na wielu uczestnikach, a także na współtwórcach. Agnieszka nie będzie prowadziła następnej odsłony hitowego programu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda odchodzi i tłumaczy swoją decyzję

Agnieszka Szulim postanowiła omówić sytuację w swoim felietonie, który zamieściła na łamach portalu Wirtualna Polska. - Dziennikarz, który odebrał w tym roku kamerę w kategorii "Nadzieja telewizji", ma najwyraźniej do odrobienia lekcję dotyczącą przedmiotowego traktowania kobiet. To nie pierwsze dyskryminujące zachowanie młodego Chajzera, który jakiś czas temu dał się poznać jako homofob. Na szczęście filantropia rejestrowana okiem kamery daje spory kredyt zaufania u widzów - napisała w swoim artykule Agnieszka Szulim. Dla gwiazdy TVN znajdzie się jednak miejsce w stacji. Okazuje się, że władze przygotowały dla niej specjalne zadanie. Ma otrzymać autorski projekt. Na razie nie przybliżono formatu show.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVN zszokował! Nie uwierzycie co zrobili z Edytą Górniak
  2. Gwiazda TVN opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Burza w sieci
  3. Był gwiazdorem TVN. W Dzień Dobry TVN oskarżył telewizję o coś strasznego!
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi leniuchami. One uwielbiają spać
Następny artykuł