Za to wyrzucą ją z pracy? Agnieszka Szulim opowiedziała, co naprawdę myśli o Big Brotherze, opadły nam szczęki

Za to wyrzucą ją z pracy? Agnieszka Szulim opowiedziała, co naprawdę myśli o Big Brotherze, opadły nam szczęki Źródło: youtube.com/tvnpl

Agnieszka Szulim opowiedziała w rozmowie z "Faktem" o swoich przemyśleniach na temat bieżącej edycji "Big Brothera". Tak odważnej deklaracji fani tytułu się nie spodziewali.

Agnieszka Szulim, a właściwie teraz - Agnieszka Woźniak-Starak, odpowiada za całokształt prac nad reaktywowanym po ponad 10 latach programie "Big Brother". Kobieta postanowiła opowiedzieć o produkcji, która pomimo świetnej reklamy, nie okazała się oczekiwanym hitem.

Po trudnych początkach produkcja, zdaniem internautów, rozkręca się w dobrym kierunku. Nie da się uniknąć porównań do wcześniejszych edycji, a zwłaszcza pierwszej, która na trwałe zadomowiła się w świadomości fanów "BB".

Agnieszka Szulim o Big Brotherze: "Jak dzieje się coś ciekawego, to przełączam"

Gospodyni programu pozwoliła sobie niedawno na oceną bieżącej ekipy show. W rozmowie z "Faktem" stwierdziła wprost, że nie pozwala sobie na przerwę od "Big Brothera", nawet na przysłowiową chwilę. 

- Stream jest włączony gdzieś z boku, jak ja coś robię przy laptopie i słucham, o czym tam rozmawiają, a jak się dzieje coś ciekawego, to przełączam, żeby ich oglądać – odpowiedziała. Nie ominęłam jednak ani jednego odcinka "Big Brother" - zapewnia Agnieszka Szulim w rozmowie z "Faktem".

Z drugiej strony prowadząca "BB" zdaje sobie sprawę, że program nie jest niekończącym się szaleństwem. Zwyczajnie trafiają się w nim chwile bardziej nudne.

- Pierwszy tydzień, celowa nuda miała pobudzić uczestników do działania. Oni nie mogli skrolować telefonu. Trudno było im przemienić nudę w czyn - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Woźniak-Starak przyznaje, że internetowy stream z "Big Brothera" traktuje dziś jako wypełniacz dnia.

- Kiedyś taką funkcję towarzyszącą pełniło u mnie radio, a później TVN24. Teraz dom Wielkiego Brata pełni taką rolę. Oni cały czas gdzieś tam sobie są - przyznała gwiazda trzymająca rękę na pulsie produkcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z drugiej strony sama dała do zrozumienia, że przekaz z BB na streamie nie jest dziś zbyt ciekawy. Szefostwo produkcji wyciąga z "live'a" najciekawsze fragmenty. Taka sugestia jest dość ryzykownym zabiegiem. Czy nie przełoży się na konsekwencje szefostwa stacji?

- My wyciągamy do odcinka to, co najlepsze. Ten pierwszy tydzień, kiedy produkcja celowo zaplanowała nudę, by pobudzić ich do działania, obudzić w nich kreatywność, pokazał, że to wcale dzisiaj nie jest takie łatwe - podsumowała gospodyni "BB".

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News