Co Agnieszka Szulim założyła na głowę? To kosztuje fortunę

Co Agnieszka Szulim założyła na głowę? To kosztuje fortunę

Agnieszka Szulim znana jest ze swojego zamiłowania do drogich, markowych ubrań i dodatków, w których chętnie paraduje przed paparazzi. Tym razem pochwaliła się niezwykłym, zimowym nakryciem głowy, które wywołało wśród jej fanów ogromne emocje. To, co gwiazda założyła na głowę, kosztuje fortunę. 

Agnieszka Szulim swoją karierę medialną rozpoczynała od Radiowej Jedynki, gdzie pracowała dla Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników. Prowadziła również poranną audycję "Obudź się", szybko jednak zrozumiała, że jej prawdziwym powołaniem jest telewizja. W 2005 roku przeniosła się do TVP i została gospodynią "Kawa czy herbata?", a dziś kojarzona jest przede wszystkim z pracy dla telewizji TVN. Gwiazda współprowadziła wakacyjną serię programu "Dzień Dobry TVN", a od 2016 roku jest gospodynią "Ameryka Express". Dla wielu osób jest ikoną stylu i dobrego gustu, ale jej ostatnie nakrycie głowy wywołało jednak wiele emocji. To, co Agnieszka Szulim założyła na głowę, kosztuje fortunę i wygląda zadziwiająco.

Agnieszka Szulim pokazała swoje nowe nakrycie głowy

Gwiazda TVN lubi pokazywać, że zawsze na bieżąco śledzi trendy wielkiego świata. Raz po raz paparazzi "przypadkiem" fotografują ją w modnych kreacjach znanych projektantów. Jej najnowsze nakrycie głowy wywołało jednak spore poruszenie. Agnieszka Szulim pokazała się w ogromnym, brązowym kapeluszu, który zgodnie z ustaleniami mediów, kosztuje 1400 złotych. Zakup bez wątpienia był dokładnie przemyślany i miał zaskakiwać. Celebrytka z pewnością nie spodziewała się, że przez większość fanów zostanie wyśmiana. Trzeba przyznać, że oryginalne nakrycie głowy wygląda na niezwykle ciepłe i z pewnością doskonale spełnia swoją funkcję zimą, jednak jego zawrotna cena i komiczny kształt sprawiły, że niewielu fanów doceniło ten modny dodatek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie zgadzają się z opinią ekspertów

Burzliwe dyskusje nad zimową czapką gwiazdy sprawiły, że "Fakt" postanowił zwrócić się do eksperta, by ten podzielił się fachową opinią na jego temat. - To typ kapelusza zwany bucket hat. Model Agnieszki Woźniak-Starak nawiązuje do nakryć głowy dam z około 1910 roku. Taki kapelusz jest obecnie szalenie modny i zgodny z najnowszymi tendencjami. Wykonany jest oczywiście ze sztucznego futra - mówiła Magdalena Makarewicz, stylistka gwiazd. Nieco odmienne zdanie mieli jednak fani kobiety, którzy w komentarzach okrzyknęli kapelusz "grzybem" i głośno krytykowali jego cenę. - Próżne babsko. Taki kapelusz można samemu sobie uszyć, a pieniądze przeznaczyć na chore dzieci - ostro ocenia internautka. - Kto bogatemu zabroni [...] wyglądać jak grzyb - szydzi kolejna osoba. - Błysnęła, niekoniecznie na plus - ocenia następna. Agnieszka Szulim pikio.pl Screen/Fakt.pl Agnieszka Szulim pikio.pl Screen/fakt.pl ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kinga Rusin zaskoczyła stylizacją przed studiem DDTVN. Co na siebie włożyła?
  2. Wielka rezygnacja w TVP. „Wiadomości” bez największej gwiazdy
  3. Po śmierci Pyrkosza „M jak miłość” nie jest takie samo. Teraz w Grabinie pojawi się nowy gospodarz
  4. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  5. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  Źródło: Fakt Następny artykuł