Agnieszka Szulim nigdy nie będzie mieć dzieci? Po tym wyznaniu boi się reakcji ludzi

Agnieszka Szulim nigdy nie będzie mieć dzieci? Po tym wyznaniu boi się reakcji ludzi Źródło: instagram/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Szulim szczerze odpowiedziała na pytanie o planowanie potomstwa. Choć nie widziała sensu, by skrywać prawdę czy też kłamać, chwilę po wyznaniu zaczęła bać się o to, jak zostanie odebrana.

Agnieszka Szulim podczas jednego z ostatnich wywiadów zdecydowała się odpowiedzieć na bardzo osobiste pytanie. Jej wyznanie było szczere i prosto z serca. Dziennikarka niemalże od razu zaczęła martwić się jednak o to, jak internauci odbiorą jej słowa. 

Agnieszka Szulim o macierzyństwie 

W ostatnim czasie prezenterka udzieliła wywiadu, w którym zostały poruszone bardzo prywatne i intymne tematy. Szulim zebrała się na odwagę i postanowiła szczerze odpowiedzieć na każde z zadanych jej pytań. Dziennikarka wprost zapytała ją o to, jaki ma stosunek do macierzyństwa i czy sama chciałaby zostać mamą. 41-latka wyznała wówczas, że w tej kwestii jej zdanie od wielu lat jest niezmienne, a odpowiedź jest bardzo krótka. Szulim nie wie, czy czuje się gotowa do nowej roli. Przyznaje również, że nikt nie zmusza jej do macierzyństwa i nie wywiera na niej nawet najmniejszej presji.  

Szulim jest świadoma tego, że dziecko nie jest na chwilę i przy nim nasze życie zmienia się o 180 stopni.  

- Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką. Nam jest dobrze tak jak jest. I na koniec dnia życie zdecyduje i tak będzie najlepiej - wyznaje prezenterka. 

 

Prezenterka boi się zdania internautów 

Już chwilę po tym, jak 41-latka odpowiedziała na pytanie, wprost przyznała, że pojawiły się w niej niemałe obawy. Zdaniem Szulim w naszym kraju, jeśli ktoś nie wie, czy chce mieć dziecko bądź też otwarcie przyznaje, że nie planuje potomstwa, spotyka się z krytyką ze strony innych. Prezenterka zaczęła obawiać się, czy przypadkiem i ona nie doświadczy czegoś podobnego.

- Bo w naszym kraju nie jest fajnie powiedzieć, że nie wiem, czy chcę mieć dzieci - wyznaje. 

Podczas wywiadu, Szulim zdementowała również pewne plotki, które już od jakiegoś czasu pojawiają się na jej temat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szulim o swoim małżeństwie 

Dziennikarka, która rozmawiała z 41-latką, postanowiła zapytać ją również o plotki, które zaczęły pojawiać się na temat jej małżeństwa. Wielu uważa, że od momentu, gdy Szulim związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem jedynie "leży, pachnie i nic poza tym".  Prezenterka, krótko, ale rzeczowo odpowiedziała na spekulacje internautów. 

- Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i czekać. Wyszłam za Piotra Woźniaka-Staraka dlatego, że on pokochał tę dziewczynę, która była strasznie zajęta i mówiła: "Ja się z tobą umówię pod koniec miesiąca, jak znajdę jakiś wolny termin" - wyznaje gwiazda TVN.

Zatem okazuje się, że w małżeństwie Szulim i Staraka panuje istna sielanka i każde z nich może liczyć na wsparcie partnera.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Źródło: KOBIETA.WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News