Nagranie oświadczyn Piotra Staraka ma już ponad milion obejrzeń. Powiedział Agnieszce 5 słów

Nagranie oświadczyn Piotra Staraka ma już ponad milion obejrzeń. Powiedział Agnieszce 5 słów Źródło: screenshot/TVN

Agnieszka Szulim miała wyjątkowe szczęście. Bajkowy ślub poprzedziły widowiskowe oświadczyny, których nie sposób było nie przyjąć. Na pewno pamięta każde z 5 słów wypowiedzianych przez Piotra Woźniaka-Staraka, a nagranie z tego wydarzenia pobiło serca internautów.

Agnieszka Szulim miała ogromne szczęście. Zakochała się we wspaniałym mężczyźnie, który odwzajemniał jej uczucie. Jak sami mówili, pasowali do siebie, bo mieli podobne dusze. Nigdy się ze sobą nie nudzili, a liczne fotografie na Instagramie pokazywały, że uwielbiali spędzać ze sobą czas. Fani pamiętają ich związek i często wracają do filmiku z ich zaręczynami.

Piotr Woźniak-Starak oświadczył się swojej ukochanej. Agnieszka Szulim musiała być zachwycona

Piotr Woźniak-Starak nie miał wątpliwości - Agnieszka Szulim musiała zostać jego żoną. Postanowił się oświadczyć, jednak wybrał specjalny moment. Postanowił, że zada to najważniejsze pytanie podczas Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Nikt się nie spodziewał, że producent za chwilę wyjdzie na scenę. Najbardziej zdziwiona musiała być sama dziennikarka. Kiedy filmowiec przemówił do mikrofonu, wymówił 5 magicznych słów, które chce usłyszeć każda kobieta w obecności wszystkich gości oraz fotoreporterów.

- Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną? - zapytał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Filmik z zaręczyn ma ponad milion wyświetleń

Całe wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Widać na nim, jak wystrojona i szczęśliwa Agnieszka Szulim podbiega na scenę do ukochanego, aby go uściskać i przyjąć pierścionek. Widać, jak Piotr wkłada jej biżuterię na palec. To wyjątkowo poruszająca chwila, zwłaszcza w kontekście niedawnej, tragicznej śmierci 39-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Fani pary wyświetlili filmik już ponad milion razy, a ta liczba ciągle się zwiększa. Rodzina i bliscy oczekują na pogrzeb, gdzie ostateczni pożegnają swojego bliskiego. Bez wątpienia będzie to zarazem poruszająca, jak i niesamowicie smutna chwila.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Znaki zodiaku o NAJBARDZIEJ ognistym temperamencie. Oni mają diabełka za skórą
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: UWAGA! TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News