Agnieszka Szulim zostanie zastąpiona
Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak
Agata Karczewska - 22 Sierpnia 2019

Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce

Agnieszka Szulim przeżywa teraz trudne chwile w związku z zaginięciem swojego męża. TVN już szuka kogoś kto zastąpi prezenterkę w stacji. Nikt nie spodziewa się, że celebrytka szybko wróci do pracy.

Agnieszka Szulim ma teraz na głowie poważne zmartwienia związane z zaginięciem jej ukochanego męża, który zaginął po wypadku motorówki, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Właśnie odnaleziono ciało jej męża, nie wiadomo więc kiedy prezenterka będzie gotowa do powrotu do stacji. TVN szuka właśnie zastępstwa za swoją gwiazdę.

Agnieszka Szulim zostanie zastąpiona

Agnieszka Szulim ma bardzo dobrą pozycję w TVN-ie i prowadziła na antenie wiele popularnych programów. Stacja będzie musiała się jednak teraz obejść bez obecności swoje gwiazdy. Wszystko związane jest z przykrymi doniesieniami dotyczącymi męża prezenterki, Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął.

Mąż Agnieszki Szulim nie żyjePrawie nikt nie wiedział, że tak to wygląda. Ujawniono kulisy poszukiwań Piotra StarakaCzytaj dalej

Nikt nie spodziewa się, że w obliczu takiej tragedii, gwiazda szybko wróci do pracy. Stacja szykuje więc za nią zastępstwo. Chce dać swojej gwieździe wystarczająco dużo czasu na uporanie się z tragiczną sytuacją rodzinną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

WędlinyNowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennieCzytaj dalej

Reakcja stacji

Wszyscy w TVN-ie bardzo wspierają Agnieszkę Szulim i martwią się o los jej męża. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały pięć dni, więc szanse na odnalezienie go żywego były już minimalne. Prezenterka miała prowadzić najnowszą edycję popularnego programu "Big Brother". W związku z rodzinną tragedią, stacja będzie musiała poszukać kogoś na jej miejsce.

- Aga sama będzie mogła podjąć decyzję, kiedy wróci do pracy. Nikt od niej nie wymaga dyspozycyjności na początku września. Możliwe, że zobaczymy ją tylko podczas finału sezonu - podaje informator portalu "Pomponik".

Najpoważniejszą kandydatką, jeżeli chodzi o zastępstwo za Agnieszkę Szulim, jest Małgorzata Ohme, która współprowadziła już kilka odcinków reality-show w zeszłym sezonie. Stacja nie potwierdziła jednak tych doniesień. Nowa edycja "Big Brother Arena" ma zadebiutować już w piątek 13 września o godzinie 20:00.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Postawa pracowników TVN i jego zarządu bardzo imponuje. Koleżanki i koledzy ze stacji mocno wspierają Agnieszkę Szulim. Trudno sobie nawet sobie wyobrazić w jakim stanie jest celebrytka w związku z zaginięciem swojego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka
  4. Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce

Kazimierz MarcinkiewiczZdumiewające fakty o Isabel Marcinkiewicz wyszły na jaw. Nie tylko jej niepełnosprawność budzi kontrowersjeCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News