Mieszkańcy Mazur wiedzą coś więcej. Ujawnili prawdę dot. Piotra Woźniaka-Staraka

Mieszkańcy Mazur wiedzą coś więcej. Ujawnili prawdę dot. Piotra Woźniaka-Staraka Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Szulim z pewnością zamartwia się teraz o swojego zaginionego męża i ma nadzieję, że jej ukochany odnajdzie się cały i zdrowy. Mieszkańcy Mazur wyjawili prawdę dotyczącą Piotra Woźniaka-Staraka, która być może pomoże w rozwiązaniu sprawy.

Agnieszka Szulim poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka w 2016 roku w Wenecji i w kolejnych latach często bywała z mężem w jego mazurskiej posiadłości niedaleko Giżycka. W związku z tragedią do jakiej doszło na jeziorze Kisajno, mieszkańcy Mazur wypowiedzieli swoje zdanie na temat celebryty. Ujawnili całą prawdę o milionerze. 

Agnieszka Szulim martwi się o męża

Agnieszka Szulim jest teraz najprawdopodobniej w rozpaczy z powodu zaginięcia swojego męża. Z pewnością nie cieszy się również ze spekulacji dotyczących 27-latki, która towarzyszyła jej ukochanemu podczas rejsu motorówką. Gwiazdor był postacią dobrze znaną w mazurskim okręgu, w którym doszło do wypadku.

Gwiazdor miał w tamtym rejonie określoną opinię, którą właśnie podzielili się mieszkańcy. Zapamiętali go jako imprezowicza, który lubił się bawić. W obliczu tragedii, którą żyję obecnie cała Polska, każde doniesienia na temat zaginionego producenta filmowego, są istotne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reputacja zaginionego gwiazdora 

Piotr Woźniak-Starak jest dziedzicem właściciela Polpharmy, Jerzego Staraka i posiadaczem ogromnego majątku.  Zaledwie 39-letni mężczyzna może sobie w swoim życiu pozwolić niemalże na wszystko. Często młodzi ludzie potrafią zachłysnąć się sławą i bogactwem, a przez to zachowywać się nieodpowiednio. 

Według mieszkańców Mazur, którzy znali celebrytę w związku z jego częstymi wizytami w rodzinnej posiadłości niedaleko Giżycka, producent filmowy to niezwykle kulturalny i grzeczny człowiek. 

- Stonowany, dobrze wychowany, nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Przyjeżdżał z żoną i teściami, zawsze mówił "proszę", "dziękuję", jak prawdziwy człowiek z klasą i kulturą - twierdzi jeden z informatorów "Fakt24". 

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Ludzie zapamiętali go jako osobę, która lubi się zabawić, ale jest w porządku wobec mieszkańców. Nie lubił imprezować w knajpach, jeżeli już to organizował huczne spotkania u siebie w domu. Reputacja Piotra Woźniaka-Staraka wśród jego mazurskich sąsiadów jest więc bardzo dobra. Wszyscy, a w szczególności Agnieszka Szulim, martwią się o życie celebryty i liczą na to, że uda się go znaleźć żywego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka
  4. Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News