Rzeczniczka policji wydała właśnie komunikat ws. Woźniaka-Staraka. 4 dzień poszukiwań męża Agnieszki Szulim zakończony

Rzeczniczka policji wydała właśnie komunikat ws. Woźniaka-Staraka. 4 dzień poszukiwań męża Agnieszki Szulim zakończony Źródło: .

Agnieszka Szulim czeka na przełom w poszukiwaniach swojego zaginionego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Policja wydała właśnie komunikat ws. 4 dnia akcji poszukiwawczej.

Agnieszka Szulim wraz z bliskimi przebywa obecnie w rodzinnej posiadłości w Fulendze, gdzie czekają na wieści w sprawie poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Słynny producent filmowy zaginął w niedzielę nad ranem - wypadł z prowadzonej przez siebie motorówki. Towarzysząca mu kobieta dopłynęła do brzegu, los miliardera pozostaje nieznany.

Agnieszka Szulim czeka na przełom w poszukiwaniach

Dziś trwała czwarta doba poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Zakrojona na szeroką skalę akcja wciąż nie przyniosła rezultatu. Policja właśnie wydała komunikat w tej sprawie. Jak informuje rzeczniczka giżyckiej policji, asp. Iwona Chruścińska, na dziś poszukiwania zostają przerwane. Służby, biorące udział w działaniach na jeziorze Kisajno, spływają do jednostek. Wznowią swoją pracę w czwartek rano.

Poszukiwania trwają od niedzielnego poranka. Całe jezioro i jego okolice przeszukiwane są przez policyjnych wodniaków, straż pożarną, ratowników MOPR i WOPR z Gdyni. Do dyspozycji służb jest nowoczesny sprzęt, taki jak sonary, drony czy specjalny robot podwodny. Do akcji dołączyli też ochotnicy i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Media donosiły, że także rodzina zaginionego zatrudniła prywatnych specjalistów. Akcja ma być prowadzona "do skutku".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura wszczęła śledztwo. Na razie - bez komentarza

Wszczęto także śledztwo w sprawie niedzielnego wypadku. Według doniesień Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, dotyczy ono spowodowania wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć. Dochodzenie prowadzi prokuratura w Giżycku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci

2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Rzecznik Krzysztof Stodolny zaznacza, że obecnie prokuratura nie będzie informować o szczegółach zdarzenia. Nie będą ujawniane dowody czy dane osobowe świadków. Prokuratura nie zamierza też w najbliższym czasie komentować doniesień medialnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: RMF 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News