Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro Źródło: facebook.com/Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe/

Agnieszka Szulim, podobnie jak reszta rodziny Piotra Woźniaka-Staraka, musi poczekać na poranne wznowienie akcji poszukiwawczej swojego męża. To kolejna noc, która nie przynosi niczego dobrego. Służby ratownicze tracą już nadzieję.

Agnieszka Szulim kiedy brała ślub z Piotrem Woźniakiem-Starakiem była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dziś ze łzami w oczach czeka na dobre wieści odnośnie jej ukochanego męża. Niestety, służby ratunkowe nie mają pozytywnych informacji - właśnie zawieszono poniedziałkowe poszukiwania.

Agnieszka Szulim martwi się o swojego męża. To kolejny dzień bez dobrych informacji

Żona Piotra Woźniaka-Staraka wraz z resztą rodziny z niecierpliwością czeka na choć najdrobniejsze informacje dotyczące ukochanego męża. Polski producent filmowy zaginął w nocy z soboty na niedzielę i właśnie od niedzieli rana są prowadzone intensywne poszukiwania. W akcję włączyły się MOPR, Policja Wodna, nurkowie, strażacy, helikoptery, łodzie z sonarami, a dziś popołudniu do mediów przedostała się informacja, że Wojska Obrony Terytorialnej przeszukują wybrzeża jeziora Kisajno centymetr po centymetrze.

Na miejscu pojawiła się także prokuratura. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny, poinformował media, że "pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia na jeziorze Kisajno". Poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka trwają już 2 dni. Dziś wieczorem po raz kolejny służby spłynęły z jeziora Kisajno i zawiesiły swoje działania. Wszystko przez zmrok, który znacząco utrudnia pracę.

Na jeziorze Kisajno wydarzył się wypadek. Piotr Woźniak-Starak wypadł z łodzi

Według świadków i ocalałej 27-letniej kobiety, która przebywała na łodzi wraz z mężem Agnieszki Szulim, w nocy z sobotę na niedzielę Piotr Woźniak-Starak pływał po jeziorze Kisajno. W pewnym momencie, kiedy nastąpił manewr skrętu, zarówno on, jak i 27-latka wypadli z maszyny. Niestety, na brzeg dotarła tylko zszokowana kobieta. To dzięki niej policja dowiedziała się, że na pokładzie znajdował się znany producent filmowy. Natychmiast przystąpili do akcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy mieli nadzieję, że Woźniak-Starak leży oszołomiony przy nabrzeżach. Niestety z każdą godziną szanse na odnalezienie go żywego maleją. To już nie akcja ratownicza, lecz akcja poszukiwawcza. Służby nie ukrywają, że skupiają się na odnalezieniu ciała. Piotr mógł nie poradzić sobie tak dobrze jak 27-latka - ostatnio cierpiał na poważną kontuzję nogi, która mogła uniemożliwić pływanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali

2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama

Źródło: TVP Info

Następny artykuł