Gwiazdy telewizji wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Poruszające słowa w najtrudniejszych chwilach

Gwiazdy telewizji wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Poruszające słowa w najtrudniejszych chwilach Źródło: .

Agnieszka Szulim musi radzić sobie z wielkim stresem w ciągu ostatnich godzin. Gwiazda przeżywa być może najtrudniejsze chwile w swoim życiu. W tej sytuacji wspierają ją celebryci związani z telewizją.

Agnieszka Woźniak-Starak, znana również wszystkim jako Agnieszka Szulim, przeżywa ogromną tragedię, o której mówi cała Polska. Dowiedzieliśmy się, że policja od kilkudziesięciu godzin wciąż poszukuje jej męża, który uczestniczył w wypadku na łodzi. Cały czas nie udało się go znaleźć, co powoduje ogromny niepokój u gwiazdy i jej rodziny.

Przykre informacje wywołały ogromny smutek u setek internautów, którzy nie kryją, że bardzo interesuje ich los męża gwiazdy TVN. Pod jej wpisami w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony zarówno fanów, jak i celebrytów znających kobietę ze wspólnej pracy w telewizji. Teraz wszyscy starają się dodać jej otuchy.

Agnieszka Szulim przeżywa trudne chwile

Informacje o zaginięciu męża Agnieszki Szulim pojawiły się w sieci wczoraj wieczorem. Dowiedzieliśmy się, że mężczyzna wypłynął z młodszą od siebie kobietą nocą nad jezioro. Nad ranem policji udało się odnaleźć 27-latkę, ale syn miliarderów wciąż jest poszukiwany. Do akcji włączono wszystkie najważniejsze jednostki zdolne do akcji.

Agnieszka Szulim wciąż nie odniosła się do tajemniczego zaginięcia, jednak nie oznacza to, że w jej mediach społecznościowych nie dzieje się nic. Gwiazda nie zamieszcza żadnych wpisów, jednak fani postanowili wyrażać swoje wsparcie pod ostatnią fotografią dodaną na Instagram. Nie zabrakło również komentarzy zamieszczonych przez celebrytów.

Agnieszka Szulim otrzymała głosy wsparcia

- Mam nadzieje że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się - napisała Marcelina Zawadzka.

- Agnieszka trzymaj się jak najsilniej - dodała od siebie Karolina Korwin-Piotrowska.

- Agnieszko w tych ciężkich chwilach jedynie pozostaje mi życzyć Ci siły i wiary. Trzymaj się - skomentował Radek Palacz, uczestnik ostatniej edycji Big Brothera.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dowiedzieliśmy się, że w akcję poszukiwawczą angażują się kolejni przedstawiciele policji, a nawet wojsko. Pomimo wielu starań wciąż nie udało się natrafić na ślad męża celebrytki. Drugi dzień poszukiwań dobiegnie końca po zachodzie słońca, kiedy widoczność znów się pogorszy. Policja zapowiedziała jednak, że akcja będzie trwała do skutku.

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Źródło: Fakt

Następny artykuł