Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą

Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą Źródło: Pikio.pl

Agnieszka Szulim zapewne mierzy się obecnie z ogromnym stresem. Dowiedzieliśmy się, że na Mazurach miał miejsce okropny wypadek, którego ofiarą mógł być jej mąż. Sensacyjną wiadomość podał portal Warszawa w Pigułce.

Agnieszka Szulim musi prawdopodobnie mierzyć się obecnie z prawdziwym dramatem, wobec wielkiego chaosu informacyjnego. Jak podaje portal Warszawa w Pigułce, na Mazurach doszło do koszmarnego wypadku na jednym z jezior. Okazuje się, że uczestniczyły w nim osoby przebywające na łodzi motorowej, która miała rzekomo należeć do męża znanej prezenterki związanej z telewizją TVN.

Informacje na temat wypadku z udziałem męża Agnieszki Szulim wciąż nie zostały oficjalnie potwierdzone przez policję, ani przez samą gwiazdę, lecz na obecność mężczyzny w zdarzeniu wiele wskazuje. Świadek zdarzenia mówi portalowi Warszawa w Pigułće, że to właśnie znany biznesmen znajdował się na łodzi w chwili tajemniczego zdarzenia.

Agnieszka Szulim przeżywa dramat

Póki co w sprawie pojawiło się bardzo niewiele informacji, jednak wszystko wygląda wyjątkowo poważnie. Dzięki oświadczeniu policji wiemy już, że zdarzenie rzeczywiście miało miejsce, lecz nie ujawniono żadnych informacji na temat ewentualnych poszkodowanych. Informatorka, która widziała zdarzenie, przekonuje, że na motorówce znajdował się Piotr Woźniak-Starak.

Ze zdjęć zamieszczonych przez gwiazdę na Instagramie wynika, że Agnieszka Szulim była wraz ze swoim mężem na Mazurach, gdzie spędzali wakacje. Nie wiadomo jednak, czy celebrytka także była na łodzi w momencie tajemniczego wypadku. Najprawdopodobniej więcej informacji pojawi się wraz z oficjalnym komentarzem policji w tej sprawie.

Agnieszka Szulim mogła także znajdować się na łódce

Młodszy aspirant Rafał Jackowski poinformował, że na jeziorze Kisajno policja odnalazła pustą łódź. Tuż obok niej miała znajdować się kobieta, która pływała na łodzi wraz z mężczyzną. Jego jednak póki co nie udało się odnaleźć. Służby wciąż prowadzą działania.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z pewnością niebawem przyjdzie nam dowiedzieć się więcej w sprawie tajemniczego wypadku. Pozostaje nam mieć nadzieję, że sensacyjne doniesienia przekazywane przez informatorkę portalu nie sprawdzą się i nikomu nic się nie stało. W tym momencie nie da się tego ocenić, bowiem funkcjonariusze wciąż nie zdecydowali się na ujawnienie kolejnych faktów. Powinien on zostać opublikowany w najbliższym czasie.

(fot. Warszawa w Pigułce)

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł