Tragiczny finał zabawy Agnieszki Szulim z mężem na stole. Zdjęcie połamanej gwiazdy trafiło do sieci

Tragiczny finał zabawy Agnieszki Szulim z mężem na stole. Zdjęcie połamanej gwiazdy trafiło do sieci Źródło: yt.com

Agnieszka Szulim dorobiła się nietypowej kontuzji. Gwiazda telewizji TVN, która niedawno świętowała 39 urodziny, złamała sobie rękę. O ile sam uraz nie wydaje się niczym niezwykłym, to okoliczności temu towarzyszące są co najmniej zabawne. Piotr Starak zdradził, że do zdarzenia doszło na stole, a internet obiegło zdjęcie prezenterki w opatrunku.

Agnieszka Szulim ma za sobą wyjątkowo pracowite pół roku. Gwiazda stacji TVN prowadziła show "Big Brother" gdzie pojawiała się praktycznie codziennie. Takie wyzwanie sprawiło, że obecnie prezenterka wraz ze swoim mężem odpoczywają, czemu ostatnio sprzyjały obchody 39 urodziny gwiazdy telewizji. W trakcie świętowania doszło jednak do czegoś niespodziewanego i prezenterka złamała sobie rękę. Okoliczności wypadku są jednak dosyć zabawne, a zdradził je nie kto inny, jak mąż ikony TVN.

Agnieszka Szulim złamała rękę. Piotr Starak odpowiada o incydencie

Okazuje się, że gwiazda telewizji TVN w trakcie świętowania swoich 39 urodzin doczekała się dość przykrej niespodzianki od losu. Prezenterka tak bardzo dała się ponieść zabawie na własnych urodzinach, że aż spadła ze stołu. O całym zajściu z dużym dystansem opowiedział mąż gwiazdy, widocznie rozbawiony sytuacją. A stało się to pod zdjęciem, na którym biznesmen wraz z prowadzącą Big Brothera śmieją się z jej złamania.

Jedna z obserwatorek gwiazdy zapytała ją, co się takiego stało. Starak odpisał jej, że jego żona spadła. Na pytanie o szczegóły i czy stało się to przy okazji jazdy konnej, fanka Szulim otrzymała dość zabawną odpowiedź.

- Nie, ze stołu - odpisał krótko Piotr Starak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para ma dystans do kontuzji

Mimo że ręka Szulim została poważnie uszkodzona, to gwiazda zachowała wielki dystans do zdarzenia, co możemy zaobserwować, widząc zarys jej uśmiechniętej twarzy, na zdjęciu u boku męża. Dobry nastrój pary udzielił się internautom, którzy pogratulowali gwieździe zachowania dystansu względem kontuzji i życzyli jej szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

- O Boziu... Aga, zawsze wiedziałam, że jesteś empatyczna, ale że aż tak. - napisała obserwatorka gwiazdy.

- Połamańce! - skomentowała fanka.

- Przepraszam za śmiech, ale to zabawnie urocze. - stwierdziła jedna z obserwatorek gwiazdy TVN.

  1. Kultowa polska piosenkarka ma 95 lat i jest ciężko chora. Mimo to, opiekuje się przykutym do łóżka mężem. Jej historia złamie wam serce, będziecie płakać
  2. Elżbieta II do Polski przyjechała tylko raz. Wtedy Jolanta Kwaśniewska zrobiła coś strasznego. Pierwsza dama uraziła królową
  3. Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka
  4. Nareszcie! Policja wpadła na kluczowy trop ws. poszukiwań Dawidka, wskazano szczególne miejsce
  5. Mąż zakochał się w Małgorzacie Sosze gdy była nastolatką. Ale jak dzisiaj ją zobaczy, dostanie palpitacji serca
  6. Można złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą Kristiny

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu