To on ma zastąpić Agnieszkę Starak w TVN. Tego nikt się nie spodziewał

To on ma zastąpić Agnieszkę Starak w TVN. Tego nikt się nie spodziewał Źródło: screen/youtube/tvnpl

Agnieszka Starak zrezygnowała z prowadzenia jednego z najpopularniejszych show nadawcy. TVN ma w ostatnim czasie twardy orzech do zgryzienia. Jako jedna z największych stacji w Polsce musi bardzo uważać przy podejmowaniu przełomowych dla różnych programów decyzji, tego jednak nikt się nie spodziewał. Pojawiło się nazwisko brane pod uwagę przy szukaniu następcy gospodyni "Ameryki Express"

Agnieszka Starak postanowiła zrezygnować z prowadzenia "Ameryka Express". TVN ma na swoim koncie wiele uwielbianych przez miliony Polaków programów, które przez wszystkie lata emisji na stałe zagościły w domach widzów. Przyzwyczailiśmy się już do celebrytów reprezentujących poszczególne tytuły, ciężko się więc dziwić, że każda zmiana w obsadzie - zwłaszcza, gdy chodzi o prowadzącego - wywołuje ogromne emocje. Niedawno pojawiła się informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak już nie będzie gospodynią hitowego "Ameryka Express". Ta wiadomość wzburzyła wielu Polaków i postawiła telewizję TVN przez wielkim wyzwaniem. Trwają poszukiwania nowego prowadzącego, a teraz ujawniono coś, czego nikt się nie spodziewał. Ten młody gwiazdor może zastąpić Starak.

Michał Mikołajczak poprowadzi "Ameryka Express"? Agnieszka Starak odchodzi do "Big Brothera"

Na miejsce Starak typowano wielu znanych celebrytów związanych ze stacją TVN. Największy entuzjazm u fanów wywołał pomysł, zgodnie z którym to Małgorzata Rozenek zostałaby gospodynią "Ameryka Express". Gwiazda jednak nie odnosi się do tej sprawy. Teraz natomiast pojawiły się głosy, że pod uwagę brany jest również Michał Mikołajczak, który nie ukrywa, że pomysł ten przypadł mu do gustu. - Jeżeli taka propozycja oficjalnie padnie, to na pewno ją rozważę, ponieważ ja lubię takie programy przygodowe. Byłem w "Agencie", oczywiście to trochę inny format, natomiast też jest powiązany z podróżowaniem, a ja kocham podróże, zwłaszcza takie egzotyczne. Nie ukrywam, że jestem fanem tego programu i uważam, że to jest fajne wyzwanie w fajnych okolicznościach przyrody - mówi w wywiadzie z Wirtualną Polską. Ostatecznie jednak podkreśla, że nic nie zostało przesądzone. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi poprzednią prowadzącą, a wszystkie plotki to jedynie niepotwierdzone spekulacje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani programu TVN są oburzeni i głośno protestują

Mimo braku oficjalnych informacji zabranie głosu przez Mikołajczaka wprawiło fanów formatu TVN w osłupienie. Pod jego wypowiedzią pojawiły się dziesiątki komentarzy Polaków, którzy zgodnie twierdzą, że nie chcą go w roli prowadzącego i nie jest to program dla niego. - NIEEEE! Mam na kolesia alergię - pisze fanka "Ameryka Express". - O nie tylko nie on. On jest taki sztywny i nijaki - twierdzi kolejna osoba. - Jak widzę jego mimikę twarzy, to nie daje rady. Jak w kalejdoskopie. Akurat tego programu nie oglądałam, nie wiem jak tam wypadł. Mnie osobiście denerwuje oglądanie tego człowieka - pisze następna. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek Następny artykuł