To dlatego Radwańska naprawdę zakończyła karierę? Wystarczyło jedno zdjęcie
Mateusz Wysokiński - 26 Grudnia 2018

To dlatego Radwańska naprawdę zakończyła karierę? Wystarczyło jedno zdjęcie

Agnieszka Radwańska zaskoczyła ostatnio cały świat sportu decyzją o zakończeniu kariery. Gwiazda tenisa swój wybór umotywowała zdrowiem, które miało być w o wiele gorszym stanie niż przed laty. Fani sportsmenki zauważyli na najnowszym zdjęciu kobiety istotny szczegół, który mógł przesądzić o skończeniu przygody z ukochaną dyscypliną.

Agnieszka Radwańska to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskich kortów tenisowych. Kobieta przez lata utożsamiana była z sukcesem, a jej mecze skupiały przed telewizorami tysiące kibiców złaknionych sukcesów reprezentantki Polski. Decyzja o zakończeniu przez popularną Isię kariery sportowej została przyjęta z niedowierzaniem i żalem przez miłośników dyscypliny. Okazuje się, że powód decyzji, jakim miał być "gorszy stan zdrowia" kobiety nie jest jedynym, który mógł zaważyć na odwieszeniu "rakiety na kołek". A wszystko przez jedną fotografię, zamieszczoną przez gwiazdę w jej social mediach.

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę z zupełnie innego powodu?

Tenisistka o swojej decyzji w sprawie skończenia działalności sportowej poinformowała media w zeszłym miesiącu. - W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji - tłumaczyła Agnieszka Radwańska. Lubiana Isia po przejściu na "emeryturę" miała zająć się branżą deweloperską. Kobieta założyła firmę AGA Tenis Apartaments i udało się jej już nawet uruchomić pierwszy apartamentowiec w Krakowie. Najnowsze zdjęcie, które gwiazda umieściła na swoim Instagramie, wprost sugeruje jednak, że w życiu kobiety mogło dojść do o wiele większych zmian. Według przypuszczeń internautów popularna krakowianka jest właśnie w ciąży.

Gwiazda tenisa w ciąży?

O swoich planach dotyczących macierzyństwa Radwańska opowiada mediom plotkarskim od dawna. Niestety, ale kariera sportowa uporczywie jej przeszkadzała w zajściu w ciąże, o czym opowiadała swego czasu miesięcznikowi "Viva!". - Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. [...] Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci. I na inne sporty, na przykład narty. Tyle lat już nie jeździłam, a bardzo za tym tęsknię - mówiła przed laty sportsmenka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Najnowsze zdjęcie i zachowanie Radwańskiej w ciągu ostatniego miesiąca zdają się korespondować z tą właśnie wypowiedzią, co dostrzegli czujnie śledzący kobietę internauci. - "Kwitniesz w tej ciąży.", " Już widać brzuszek.", "Jesteś w ciąży?", "Chyba widać brzuszek" - prowokują gwiazdę fani. Czy była "królowa kortów", postanowi ustosunkować się do podejrzeń swoich obserwatorów? A może będzie próbowała chronić za wszelką cenę prywatność swoją i swojej rodziny? Czas pokaże. Na razie gwiazda nie wydała żadnego komunikatu, który mógłby zaprzeczyć lub potwierdzić podejrzenia.Agnieszka Radwańska fot.instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! "Telewizja śniadaniowa to za mało"
  2. Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw
  3. Rydzykowi się powodzi! Trzymajcie się krzeseł, wiemy ile zarobiła Telewizja Trwam
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News