Sensacja w Tańcu z Gwiazdami. Faworytka wyrzucona z programu!

Sensacja w Tańcu z Gwiazdami. Faworytka wyrzucona z programu! Źródło: youtube.com/polsat

Agnieszka Radwańska odpadła z Tańca z gwiazdami po dzisiejszym programie, choć mało kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia. Polacy pisali w internecie, że była gwiazda tenisa radziła sobie dobrze, jednak ostatecznie to ona pożegnała się z programem.

Agnieszka Radwańska odpadła z Tańca z gwiazdami, choć nikt nie spodziewał się, że była gwiazda tenisa pożegna się z programem już dziś. W ostatnich odcinkach była ona jedną z osób, które prezentowały się najlepiej. Jej dzisiejszy występ nie zebrał jednak aż tak pozytywnych opinii, w związku z czym kobieta musiała pogodzić się z odpadnięciem z tanecznego show. 

Była gwiazda świata tenisa prezentowała się świetnie w poprzednich odcinkach i zbierała świetne recenzje od jurorów, jednak nawet one nie dały jej immunitetu w dzisiejszym odcinku. Zdaniem widzów to właśnie Agnieszka Radwańska zaprezentowała się najsłabiej i odpadła z show. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat decyzji głosujących.

Agnieszka Radwańska odpadła z "Tańca z gwiazdami"

Wygląda na to, że wybór widzów doprowadził do ogromnych kontrowersji. Póki co większość komentujących twierdzi, że z programu powinien odpaść ktoś inny, bo Radwańska do tej pory prezentowała się przyzwoicie na tle znajomych ze świata show-biznesu. Okazuje się jednak, że zdanie internautów nie pokryło się tym razem ze zdaniem głosujących, którzy zadecydowali o ostatecznym wyrzuceniu byłej tenisistki.

Agnieszka Radwańska tańczyła ze Stefano Terrazzino, jednak nie przekonała do siebie jurorów ani widzów, którzy zdecydowali się na oddanie głosu. Dziś kobieta miała podwójną szansę, bowiem jak każdy z uczestników wystąpiła dziś dwukrotnie, jednak to jedynie utwierdziło głosujących w przekonaniu, ze to właśnie jedna z najważniejszych postaci w historii polskiego sportu powinna dziś pożegnać się z show.

Decyzja ta zdziwiła internautów. Wielu z nich twierdzi, że werdykt jest jednym wielkim nieporozumieniem, do którego nie powinno dojść. Ich zdaniem dzisiejsze występy pozostałych uczestników nie stały na zbyt wysokim poziomie, a cały odcinek był zdecydowanie najgorszym ze wszystkich w tym sezonie. Radwańska prezentowała się tak jak pozostali, czyli słabo, jednak nikt nie przewidywał, że to właśnie ona wyleci z show.

Agnieszka Radwańska poza tanecznym show

W poprzednich odcinkach to właśnie ona mogła cieszyć się uznaniem jurorów i komentujących, dlatego taki rezultat może dziś być uznany za wielką niespodziankę. Mało kto przewidywał, że to właśnie była tenisistka pożegna się dziś z show.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

- Ludzie, jak mogliście nie głosować na Agnieszkę? Przez cały sezon tańczyła najlepiej, ośmieszała Żyłę i dostawała dobre oceny, a tutaj taka zmiana... Aga, trzymaj się! - pisze jedna z internautek.

Podobnych słów w internecie pojawia się więcej, a tenisistka może liczyć na liczne słowa poparcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz
Następny artykuł