Agnieszka Radwańska podzieliła się odważną fotką. Tak intymnie nie było nawet w TzG

Agnieszka Radwańska podzieliła się odważną fotką. Tak intymnie nie było nawet w TzG Źródło: screen shot z youtube.com/PiotrRubik

Agnieszka Radwańska zaprezentowała owoce bardzo odważnej sesji zdjęciowej, która z pewnością zachwyci fanów byłej tenisistki. Użytkownicy sieci są zachwyceni i nie mogą uwierzyć, na jak intymne ujęcia zgodziła się była sportsmenka. Tak odważnie nie było nawet w "Tańcu z gwiazdami".

Agnieszka Radwańska nie boi się występować w bardzo odważnych sesjach zdjęciowych i zresztą nic w tym dziwnego - dysponuje świetnym ciałem i nienaganną figurą, której pozazdrościć mogłyby jej inne gwiazdy show biznesu. Swoją sylwetkę zawdzięcza ciężkim treningom, które nieustannie towarzyszyły jej, gdy jeszcze była czynnym sportowcem. Fani zachwyceni są jej ostatnia publikacją, która jest niesamowicie intymna. Takich scen nie oglądaliśmy nawet wtedy, gdy Agnieszka Radwańska zachwycała wszystkich w "Tańcu z gwiazdami". 

Agnieszka Radwańska w gorącej sesji - tak pikantnie jeszcze nie było

Była tenisistka, która niedawno ogłosiła przejście na sportową emeryturę, ma za sobą pikantne sesje, które obiły się w mediach szerokim echem. Warto wspomnieć o fotografiach, które nieustannie przypominane są Radwańskiej przy okazji, gdy deklaruje się ona jako osoba wierząca. Najbardziej kontrowersyjne zdjęcia w karierze sportsmenki pochodzą z sesji zdjęciowej dla magazynu "The Body Issue". To zdjęcie z pewnością kojarzy każdy - tenisistka pływa tam na materacu całkiem naga - otoczona piłeczkami do tenisa. Fotografia wywołała oburzenie w środowiskach katolickich, które m.in. postanowiły usunąć ją z akcji "Nie wstydzę się Jezusa", której Radwańska była ambasadorką.

Tym razem Radwańska po raz kolejny urzekła internautów gorącą sesją. Najwyraźniej tego typu inicjatywy artystyczne podobają się sportsmence, która zaprezentowała pikantne zdjęcia na łamach swojego Facebooka. Tak intymnych scen nie mieliśmy szansy oglądać w TzG, gdzie tenisistka również pokazała się od wyjątkowo kobiecej i zmysłowej strony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jednoczęściowym, czarnym bikini Radwańska pozuje w pobudzającej zmysły pozie. Fani są zauroczeni efektem.

 - Wow, świetna sesja. Bardzo kobieca. Piękna - napisał użytkownik.

 - Cudownie. Seksownie. Wspaniale - brzmi jeden z komentarzy.

 - Więcej takich sesji. Masz piękne ciało - stwierdza fan Radwańskiej.

 - Widać, że Twoje ciało to lata ciężkiej pracy. Ani grama tłuszczu - dzieli się kolejny internauta.

 - Wow, nie spodziewałem się, że jeszcze zobaczę Cię w takiej sesji - napisał użytkownik nawiązujący prawdopodobnie do sesji Radwańskiej we wspomnianym magazynie "The Body Issue".

 - Takich widoków nie było nawet w "Tańcu z gwiazdami"! - uważa ktoś inny.

Fot. Facebook / Agnieszka Radwańska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Interia

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu