Żona płacze ze wstydu z powodu zawodu męża. On ciężko pracuje

Żona płacze ze wstydu z powodu zawodu męża. On ciężko pracuje Źródło: Fot. Pixabay

Agnieszka postanowiła napisać do popularnego tabloidu w nurtującej ją sprawie. Prosi o pomoc. Nie podoba jej się zawód męża, który ten obecnie wykonuje. Chciałaby, aby był dyrektorem. Niestety, rzeczywistość jest bardzo daleka od jej oczekiwań. 

Agnieszka napisała list, który wysłała do redakcji portalu internetowego "Papilot". Ma bowiem spory problem. Wyszła za człowieka, który pracuje w niezbyt szanowanym przez społeczeństwo zawodzie. Zakochała się w jego osobowości. To jednak na ten moment za mało dla kobiety. Ma większe ambicje względem "drugiej połówki". Jest jednak za późno na zmianę. Choć kocha swojego męża - nie może już na niego patrzeć. Partnerzy jej koleżanek ubrani są w garnitury. A on? Zazwyczaj chodzi brudny i w dodatku ciężko pracuje.

Agnieszka nie chce męża, który ciężko pracuje

Zanim wyszła za mąż spodziewała się raczej, że jej mężczyzna, jak większość, rozpocznie karierę w korporacji. Będzie więc codziennie prasować mu koszule do pracy. Stało się jednak inaczej. Zauroczyła się w mężczyźnie, który nie spełnia żadnych z jej oczekiwań. Nie jest ani przystojny, ani wykształcony. W dodatku pracuje jako budowlaniec. - Naprawdę nie jestem osobą, która ocenia wszystko po okładce. Najlepszym dowodem na to jest mój mąż. Ani specjalnej urody, ani wykształcenia i kariery. Zarabia średnio, nie chodzi do pracy w garniturze, a i tak coś mnie w nim zauroczyło. Stwierdzam fakty, a nie krytykuję - szokująco ocenia w swoim liście męża.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM Na początku, gdy się poznali, pracował jako magazynier. Potem jego kariera miała wyglądać zupełnie inaczej, na co miała nadzieję Agnieszka. Tymczasem mąż wybrał inną ścieżkę, która nie pasuje jego żonie. W dodatku musi teraz ciężko pracować. - Kiedy się poznaliśmy, wtedy pracował w jakimś magazynie. Od 2 lat zajmuje się budowlanką, bo kolega go w to wciągnął. Płaca lepsza, ale już trudno ukryć, czym się zajmuje. Wychodzi z domu w roboczych ciuchach, a wraca cały w farbie lub gipsie - żali się w liście wysłanym do redakcji "Papilot" Agnieszka.

"Wstydzę się męża"

Choć z początku akceptowała sytuację - w pewnym momencie coś w niej pękło. Zdała sobie sprawę, że nie jest to wymarzony partner na całe życie. Zaczęła oglądać się za innymi facetami. - Facet mojej najbliższej przyjaciółki pracuje w agencji reklamowej. Zawsze jest tak ładnie ubrany i pachnący. Mąż koleżanki to urzędnik, więc codziennie garnitur i wypastowane buty. Wykonują prestiżowe zawody i tak też wyglądają - zasmucona i zazdrosna pisze dalej. Kobieta wstydzi się zawodu, który wykonuje jej mąż. Nie może już znieść zażenowania, które towarzyszy jej każdego dnia, gdy widzi wzrok śmiejących się sąsiadek. - Mój wybranek raczej nie robi nam najlepszej reklamy. Wszyscy wokół wiedzą, że to zwykły robotnik. Nikt tego głośno nie komentuje, ale to stało się źródłem moich kompleksów - żali się czytelnikom "Papilot". ZOBACZ TAKŻE
  1. Ola Kwaśniewska ZASKOCZYŁA! Nikt się TEGO nie spodziewał 
  2. Odkryliśmy największą TAJEMNICĘ Agnieszki Chylińskiej. Fani pospadają z krzeseł
  3. Haniebny, obleśny, skandaliczny atak na Kaczyńską. „C*uj mnie interesuje ta dz*wka” 
  4. Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski 
  5. Bardzo smutne informacje dla fanów serialu „Ranczo”. Widzowie załamani 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
    Źródło: Popularne Następny artykuł