Agnieszka Krukówna przeżyła wielki dramat. Koleżanka zdradziła, jak dziś wygląda znana aktorka

Agnieszka Krukówna przeżyła wielki dramat. Koleżanka zdradziła, jak dziś wygląda znana aktorka Źródło: Wikipedia Ja Fryta

Agnieszka Krukówna była niegdyś bardzo popularną aktorką, której talent doceniali widzowie na całym świecie. Już podczas studiów pojawiła się w "Liście Schindlera" reżyserowanej przez Stevena Spielberga. Później mogliśmy oglądać ją w produkcjach takich jak: "Dama kameliowa", "Kolejność uczuć" i "Farba". Mało kto wie, że znana gwiazda przeżyła wielki dramat.

Agnieszka Krukówna pierwsze kroki na scenie postawiła jako dwunastoletnia dziewczynka. Od razu zachwyciła wszystkich swoimi zdolnościami i wyjątkową urodą. Regularna gra w filmach i na scenach teatralnych sprawiła, że szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd lat 90. Niestety, szybko okazało się, że świat show-biznesu bywa bezlitosny, a sława potrafi kosztować bardzo wiele.

Agnieszka Krukówna przeżyła życiowy dramat

Agnieszka Krukówna borykała się z problemami, które na zawsze odcisnęły piętno na jej dalszym życiu. Znana aktorka borykała się z licznymi nałogami. Mówiło się, że padła ofiarą swojego talentu i wrażliwości. Rola w "Bożej podszewce" i związane z nią przygotowania, polegające na pracy z pacjentami zakładu psychiatrycznego, popchnęły ją ku kresowi wytrzymałości. Gdy adrenalina związana z premierą filmu opadła, Agnieszka Krukówna na wiele miesięcy zaszyła się w swoim domu. W końcu zrobiła rzecz, która położyła się cieniem na jej dalszej karierze - nie pojawiła się na spektaklu. Samotność i poczucie braku zrozumienia sprawiły, że młoda kobieta zaczęła sięgać po narkotyki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez kolejne trzy lata leczyła się z depresji i uzależnienia. Wkrótce zakochała się w mężczyźnie poznanym w zakładzie optycznym, za którego wyszła w 2003 roku. Radosław miał naprawić jej okulary - stał się jednak osobą, dzięki której odzyskała chęci do życia. Zakochani zamieszkali na warszawskim Bemowie i szybko zaczęli planować wspólną przyszłość. Aktorka przyznawała, że chciałaby, żeby optyk stał się ojcem jej dzieci. Mężczyzna zdecydował się przyjąć nazwisko żony i robił wszystko, by zapewnić jej dobrobyt. Niestety, wkrótce zaczęły się pierwsze problemy.

- Nie potrafiłam cieszyć się tym, że jestem młodą kobietą, niezależną finansowo. Życie straciło dla mnie urok. Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki - wyznała Agnieszka Krukówna w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat

2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak

3. Media obiegła smutna nowina. Nie żyje słynny dziennikarz sportowy

Ukochany źle znosił niestabilne nastroje aktorki. Po ośmiu miesiącach zdecydował się na rozstanie. Wraz z osobistą porażką, wróciło uzależnienie i problemy psychiczne. Tym razem pomocny w leczeniu złamanego serca okazał się alkohol, co przyczyniło się do poważnych problemów zawodowych. Przez wiele lat na scenie pojawiała się raczej sporadycznie. Niegdyś atrakcyjna Agnieszka Krukówna stała się wychudzona i wyglądała znacznie starzej, niż wskazywałaby na to metryka. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że ciężkie czasy są już za nią. Na zdjęciu, które niedawno opublikowała Magdalena Lamparska, widzimy, że 49-latka jest dziś w zdecydowanie lepszej formie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Legenda przegrała z ciężką chorobą, kochały go miliony
  3. Mąż dziennikarki TVP trafił do aresztu. Poważne zarzuty
  4. Minister Emilewicz potwierdziła. Rząd rozda dodatkowe pieniądze
  5. Minister Szumowski ujawnił, kiedy powrócą surowe obostrzenia. Nie pozostawia złudzeń
  6. Gwiazda TVP wygadała się. Wyszło na jaw, jaki naprawdę jest Zenek Martyniuk
  7. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę
  8. Wjechała autem do rzeki w centrum polskiego miasta. Powód poraża, wszystko przez pewien przysmak
  9. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu

Źródło: WP/Styl.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News