Kotulanka miała inaczej na nazwisko? Tajemnica nagrobka aktorki

Kotulanka miała inaczej na nazwisko? Tajemnica nagrobka aktorki Źródło: Fot. YouTube

Agnieszka Kotulanka była znaną i lubianą aktorką serialową. Gdy 20 lutego nagle zmarła, wiele osób nie mogło się z tym pogodzić, ani nawet w to uwierzyć. Choć od jej śmierci minęło już wiele miesięcy, to o kobiecie wciąż jest głośno. Ostatnio tematem dyskusji stało się jej nazwisko.

Agnieszka Kotulanka, jak twierdziły media i aktorzy z jej bliskiego otoczenia, miała problemy z nadużywaniem alkoholu. Nic było więc nic dziwnego w tym, że po jej śmierci to właśnie napoje wysokoprocentowe uważane były za główny powód jej zgonu. Okazało się, że było zupełnie inaczej. Gdy spekulacje na ten temat zostały ucięte, zaczęto zajmować się innymi kwestiami. Pod lupę wzięto nazwisko, które w trakcie jej życia zostało zmienione.

Agnieszka Kotulanka pochowana pod innym nazwiskiem. Nie tak łatwo znaleźć jej grób

Gwiazda "Klanu" została pochowana w rodzinnym Legionowie, w grobie w którym spoczywa już jej ojciec, ppłk. Józef Kotuła. Na nagrobku próżno jednak szukać nazwiska Kotulanka - niewiele osób wie bowiem o tym, że kobieta w trakcie swojego życia zmieniła nazwisko. Aktorka przez kilkanaście lat związana była węzłem małżeńskim z aktorem Jackiem Sas - Uhrynowskim. Chociaż para wzięła rozwód w latach 90-tych, to Agnieszka nigdy nie wróciła do panieńskiego nazwiska. Nie zrobiła tego jednak tylko w kwestii formalnej, bowiem w serialu przez cały czas podpisywana była nazwiskiem Kotulanka. Takie dane znane były również dla szerokiego grona jej fanów. O innym nazwisku wiedziała jedynie garstka osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pochodzenie nazwiska Kotulanka

Agnieszka najwyraźniej lubiła mieszać w swoich danych. Okazuje się, że nazwisko Kotulanka nie było prawdziwe - pochodziło ono od nazwiska ojca - Kotuły. Kobieta postanowiła je sobie jednak nieco "zmiękczyć" i podrasować pod swoje potrzeby. Jak widać, przez całe życie sprytnie lawirowała między swoimi prawdziwymi danymi. Jeśli ktoś planuje wybrać się na grób aktorki, musi uzbroić się w cierpliwość i sporą ilość czasu. Cmentarz w Legionowie jest rozległy, a kobieta ostatecznie pochowana została pod nazwiskiem Sas - Uhrynowska. Tak zadecydowały jej dzieci - 33 letni syn Michał oraz 31 letnia córka Katarzyna. To piękny gest w stronę ich ojca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cezary Pazura wylądował w szpitalu, konieczna była nagła operacja
  2. Magda Gessler wypowiedziała wojnę Weronice Rosati! Jej ostre słowa zszokowały fanów
  3. Hipokryzja w czystym wydaniu! Krystyna Pawłowicz atakuje posłów jedzących w Sejmie
  4. Szok! Gwałt i prostytucja w Barwach Szczęścia. Fani przerażeni
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News