Agnieszka Kotulanka bardzo tego chciała. Jej dzieci mocno to przeżyły

Agnieszka Kotulanka bardzo tego chciała. Jej dzieci mocno to przeżyły Źródło: Fot. TVP

Agnieszka Kotulanka była cenioną aktorką, która poznać dała się głównie z roli w serialu "Klan". Jej śmierć była prawdziwym szokiem, którego nikt się nie spodziewał. Chociaż od tego tragicznego zdarzenia minął już prawie rok, to pamięć o aktorce wciąż pozostaje żywa. Dbają o to między innymi jej dzieci, które teraz zrobiły coś wzruszającego.

Agnieszka Kotulanka zmarła nagle, przez co wiele osób nie zdążyło się z nią pożegnać oraz pozałatwiać niedomkniętych spraw. Jedną z takich kwestii jest mieszkanie aktorki, z którym podobno chciała się rozstać. Niestety, gwiazda swojego lokum sprzedać nie zdążyła, przez co przez wiele miesięcy stało ono puste i zupełnie bezużyteczne.

Dzieci wypełniają ostatnią wolę matki

Chociaż oficjalnie nie mówi się o testamencie czy też ostatniej woli aktorki, to jej dzieci bardzo dobrze wiedzą, czego chciałaby ich mama. Kobieta chciała podobno sprzedać mieszkanie ze względu na wiele bolesnych wspomnień, które się z nim wiązały. Chociaż ona sama nie zdążyła tego zrobić, to na szczęście jest ktoś, kto zadba o dopełnienie jej woli. Jak donosi przyjaciółka rodziny, jej dzieci podjęły ostateczną decyzję o sprzedaży lokum matki. Nie było to proste, ale jak sama podkreśla - konieczne. Kasia i Michał chcą iść dalej, a mieszkanie matki zdecydowanie im to utrudnia. Naszedł czas na zabranie pamiątek i zaprzestanie grzebania w ranach.

- Pozabierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery, przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie". (...) Owszem, czują sentyment do tego miejsca, bo w końcu tam się wychowali, ale chcą pójść do przodu - zdradziła tajemnicza kobieta podczas rozmowy z "Na żywo". Jak podaje Super Express, mieszkanie Kotulanki warte jest około 400 tysięcy złotych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka i jej tajemnice

Agnieszka Kotulanka zmarła w lutym 2018 roku, a mimo to wciąż jest o niej głośno. Kobieta miała swoje sekrety i tajemnice, które dopiero teraz wychodzą na jaw. Poza chęcią sprzedaży mieszkania, kolejną taką sprawą jest jej nazwisko. Niewiele osób wie, że kobieta wcale nie miała na nazwisko Kotulanka, a... Sas–Uhrynowska. Nazwisko te objęła po swoim mężu, a po rozwodzie nigdy nie wróciła do panieńskiego. Agnieszka najwyraźniej lubiła mieszać w swoich danych. Okazuje się, że nazwisko Kotulanka również nie było prawdziwe – pochodziło ono od nazwiska ojca – Kotuły. Kobieta postanowiła je sobie jednak nieco „zmiękczyć” i podrasować pod swoje potrzeby. Jak widać, przez całe życie sprytnie lawirowała między swoimi prawdziwymi danymi. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak schudła Barbara Kurdej-Szatan? Gwiazda zrobiła niezwykłą rzecz...
  2. Irena Kwiatkowska wolała robić karierę, a nie rodzić dzieci! Krytykowały ją wszystkie kobiety 
  3. Gwiazda Barw Szczęścia ciężko zachorowała. Groziło jej kalectwo, wiemy co się z nią teraz dzieje
  4. Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach. Piotrek nie będzie zadowolony
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  6. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  7. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News