Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile

Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile Źródło: .

Agnieszka Kotulanka była wspaniałą aktorką, którą kochały tysiące fanów. Teraz jej przyjaciółka wyjawiła dramatyczne chwile przed śmiercią aktorki.

Agnieszka Kotulanka przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową, która jest nałogiem dotykającym tysiące osób. Niestety niepodjęcie leczenia w takim wypadku jest prostą drogą do trumny. Wiele osób uważa, że właśnie alkoholizm był przyczyną śmierci aktorki. Inni natomiast, mówią o tym, że Kotulanka pod koniec swojego życia czuła się dobrze i zaczęła wychodzić na prostą. Teraz prawie rok po śmierci aktorki, jej przyjaciółka zdradziła wszystkim dramatyczne chwile z życia Agnieszki Kotulanki.

Agnieszka Kotulanka nie chciała pomocy

Ilona Felicjańska jest modelką, o której słyszał chyba każdy. Podobnie jak Kotulanka zmagała się przez lata z chorobą alkoholową, jednak Felicjańska dzięki swojemu zapałowi i chęci wyzdrowienia odniosła sukces w tej ciężkiej walce. Oczywiście bez odpowiedniej terapii ten sukces nie miałby miejsca, ale w takich przypadkach najważniejsza jest chęć osoby uzależnionej do zmiany swojego życia. Teraz pozostaje absolutnie trzeźwa.

Modelka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że z Kotulanką łączyła ją bardzo bliska relacja i bez wątpienia można było je nazwać przyjaciółkami. Felicjańska wydała kilka książek, w których opisywała swoje zmagania z uzależnieniem, pokazując, że każdy może wyjść z tego potwornego nałogu. Jednak osoba chora musi przede wszystkim tego chcieć. Niestety Agnieszka Kotulanka, mimo że miała wielokrotnie proponowana pomoc ze strony swojej przyjaciółki, to za każdym razem ją odrzucała. Wiele osób może dziwić taki stan rzeczy, bo przecież Felicjańska była już wtedy trzeźwa, a jej rady i pomoc mogłyby wyciągnąć aktorkę z uchwytu uzależnienia. Jednak modelka w bardzo prosty sposób odnosi się do wszelkich niedowierzań tego typu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie da się pomóc osobie, która nie wyciąga ręki. Nie powinniśmy pomagać nikomu na siłę. Pomaganie jest skuteczne wtedy, gdy osoba jest gotowa, żeby tą pomoc przyjąć. Zrobiłam tyle, ile mogłam. Nie dotarłam do niej. Widocznie tak miało być - mówiła Ilona Felicjańska w wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni. Wskazuje to na to, że Agnieszka Kotulanka do samego końca tkwiła w swoim nałogu. Możliwe, że gdyby aktorka przyjęła pomoc od swojej przyjaciółki, to nadal byłaby wśród nas.

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. Pacjent zmarł w najgorszych męczarniach. BEZCZELNE tłumaczenie ministra zdrowia, aż trudno uwierzyć
  4. Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu
  5. Uczestniczy dostali najwyższe oceny! Przepiękny, niezapomniany występ w TzG
  6. Gwiazda TVN modli się o zdrowie. Fani martwią się o swoją ulubienicę                            

 

Następny artykuł