Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Bliscy aktorki ujawniają

Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Bliscy aktorki ujawniają Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Agnieszka Kotulanka zmarła nagle, zaskakując swoich bliskich i wszystkich Polaków. Jej śmierć, która miała miejsce 20 lutego była szokiem dla wszystkich. Bliscy i fani pogrążyli się w żałobie. Wiele wskazywało na to, że choroba, z którą walczyła, zostanie przez nią przezwyciężona. Tak jednak się nie stało. Teraz jej bliscy mówią o planach, które aktorka miała na przyszłość.

Aktorka przez wiele długich lat zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Ta choroba zmusiła ją do odejścia z ekipy serialu "Klan", w którym zdobyła największą rozpoznawalność. Aktorka nie była obecna na ekranie przez długi czas. Nie została jednak zapomniana. Wszyscy, łącznie z obsadą serialu TVP, wyczekiwali jej powrotu. Otwarcie mówili o tym, że kiedy Kotulanka poczuje się lepiej, będzie mogła wrócić do gry na planie.

Agnieszka Kotulanka chciała wrócić do pracy

Jak się okazuje, z tej szansy zamierzała skorzystać. Plan na powrót do zawodu brała bardzo poważnie pod uwagę. Wskazuje na to wiele czynników. Pierwszym są słowa rodziny, która podaje, że Agnieszka Kotulanka często wspominała o tym, że chciałaby wrócić na plan serialu "Klan". Kolejną przesłanką jest fakt, że aktorka wzorowo przeszła terapię w ośrodku. Lekarze byli zadowoleni z jej wyników. Informatorzy "Faktu" podają, że gwiazda chciała dalej żyć i pracować nie tyle dla siebie, co dla swoich najbliższych. - Chciała żyć dla dzieci, mamy i siostry, bo w końcu do niej dotarło, że nie jest sama i ma wielu bliskich obok siebie. Gdy było z nią źle, nie widziała, jak dużo osób się o nią troszczy. Przed śmiercią naprawdę czuła się kochana i dzięki temu patrzyła optymistycznie w przyszłość. Planowała wrócić do pracy jesienią. Była w dobrej formie i chciała za kilka miesięcy ogłosić swój powrót - podał informator "Faktu". ZOBACZ TAKŻE:  1. Nie tylko Kotulanka przeżywała dramat. Koszmar Barbary Bursztynowicz 2. Gorzka prawda o Kotulance. Jej bliscy ujawniają straszne fakty źródło: Jastrząb Post
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News