Tak wygląda grób Kotulanki ponad rok od jej śmierci. Nowy nagrobek, kwiaty, znicze

Tak wygląda grób Kotulanki ponad rok od jej śmierci. Nowy nagrobek, kwiaty, znicze Źródło: VOD TVP/Klan

Agnieszka Kotulanka jest już aktorką legendarną. Jej zdecydowanie przedwczesna śmierć poruszyła fanów uzdolnionej artystki dogłębnie. Nic dziwnego, że pamięć o niej jest wciąż żywa, a wiele osób chętnie odwiedza jej grób, by złożyć hołd wyjątkowej kobiecie. Nawet rok po śmierci, to miejsce wciąż jest bardzo zadbane. Pojawił się nowy nagrobek, wszędzie stoją kwiaty, znicze.

Agnieszka Kotulanka budziła w Polakach niesamowicie ciepłe emocje. Była bardzo utalentowaną artystką i wspaniałą kobietą, chociaż w ostatnich latach życia walczyła z poważnymi problemami. Teraz pozostały nam jedynie filmy, w których wystąpiła, pamięć o niej oraz miejsce, w którym została pochowana. Grób aktorki jest bardzo ważny dla jej fanów i rodziny - to widać na pierwszy rzut oka. Nawet rok po śmierci jest niezwykle zadbany, a kwiaty i znicze pokazują, że wciąż ktoś go odwiedza.

Agnieszka Kotulanka żyje w pamięci fanów 

Super Express udał się w miejsce wiecznego spoczynku Agnieszki Kotulanki i udokumentował to, jak teraz wygląda jej nagrobek. Co więcej - ów jest zupełnie nowy. Na płycie nagrobnej pojawiło się nazwisko "Kotulanka", wcześniej było tam wyryte: "Sas-Uhrynowska", gdyż takie nazwisko nosiła artystka po swoim mężu. To bardzo dobra decyzja, fanom łatwiej będzie teraz odnaleźć to miejsce i przystanąć na chwile na krótką modlitwę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Po kwiatach i zniczach widać, że aktorka pozostaje żywa w pamięć swoich bliskich. Grób jest czysty i zadbany. Jedynie otacza go aura bezbrzeżnego smutku po utraconej artystce i żal za czasami, które już nigdy nie wrócą. Jak można zauważyć na zdjęciach Super Expressu - miejsce to jest również wyjątkowo spokojne. Na pewno najczęściej przychodzą tam dzieci aktorki, którym zdecydowanie najtrudniej było poradzić sobie z jej stratą. Podobno wyremontowały i wystawiły na sprzedaż mieszkanie po mamie, być może chcą odpocząć od przykrych wspomnień związanych z jej odejściem.

Grób Agnieszki Kotulanki, fot. screen shot Super Express

Grób Agnieszki Kotulanki rok po jej śmierci, fot. screen shot z Super Express 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Agata Duda? Ujawniono jej dokładne zarobki. Zaskoczą one każdego Polaka!
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  3. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego
  4. Kobieta zrobiła sobie lifting. Zmarła na bardzo rzadki nowotwór
  5. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!
  6. Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News