Agnieszka Kotulanka odegrała ważną rolę w życiu innej polskiej aktorki
Facebook/Agnieszka Kotulanka
Agata Karczewska - 31 Maja 2019

Po latach od śmierci Kotulanki szokujące fakty wyszły na jaw. Oto, co łączyło ją z Agnieszką Dygant

Agnieszka Kotulanka odegrała bardzo ważną rolę w życiu innej polskiej aktorki. Ponad rok po śmierci Kotulanki wyszły na jaw szokujące informacje. Agnieszka Dygant nie była jej obojętna.

Agnieszka Kotulanka odegrała ważną rolę w życiu innej polskiej gwiazdy telewizji. Aktorki wspierały się w życiu zawodowym jak i prywatnym. Kulisy tej zażyłej przyjaźni wyszły na jaw dopiero teraz. Agnieszka Dygant wspomina swoją zmarłą przyjaciółkę.

Agnieszka Kotulanka uwielbiana przez widzów

Agnieszka Kotulanka szerszej publiczności znana jest ze swojego udziału w serialu "Klan". Jej postać, Krystyna Lubicz, była uwielbiana przez widzów. W lutym 2018 roku całą Polskę obiegła smutna informacja o śmierci aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan oszukała fanówBarbara Kurdej-Szatan oszukała wszystkich. Fani się tego po niej nie spodziewaliCzytaj dalej

Powszechnie wiadomo było, że kobieta przez lata zmagała się z chorobą alkoholową. Bezpośrednią przyczyną śmierci był krwotoczny udar mózgu. Po tym smutnym wydarzeniu fani okryli się żałobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata DudaNieznane fakty z życia Agaty Dudy. Podjęła kontrowersyjną decyzjęCzytaj dalej

Kotulanka była przyjaciółką Agnieszki Dygant?

Jak się okazuje Agnieszka Kotulanka była nie tylko wspaniałą aktorką, ale również świetną przyjaciółką. Agnieszka Dygant wyjawia, że bardzo dużo łączyło ją z tragicznie zmarłą gwiazdą telewizji. Kobiety poznały się w Teatrze Komedia i od razu znalazły wspólny język, mimo sporej różnicy wieku. Od tamtej pory wspierały się w każdym aspekcie życia.

Agnieszka Dygant utrzymuje, że to dzięki Kotulance, jej kariera zawodowa zaczęła się rozwijać, bo to ona przekonała aktorkę do tego, żeby zagrała w serialu "Niania", który niemal z miejsca okazał się wielkim hitem. Poza rozpoznawalnością i popularnością, udział w tym serialu przyniósł Dygant również partnera. Spotkała na planie swojego przyszłego męża, Patricka Yokę, z którym założyła rodzinę. Aby pokazać przyjaciółce, jaka jest ważna, Dygant poprosiła Kotulankę, żeby została matką chrzestną jej synka Xsawerego.

Agnieszka Dygant przyznaje, że bardzo często radziła się starszej koleżanki jak ma się zachować w różnych sytuacjach. Bardzo ceniła wiedzę i doświadczenie życiowe Kotulanki. Twierdzi także, że to dzięki Kotulance udało się jej przeżyć małżeński kryzys, związany z przepracowaniem i brakiem czasu dla najbliższych. Kotulanka doradziła wtedy Dygant zrobienie sobie wakacji i skupienie się na sprawach rodzinnych, które są najważniejsze. Według młodszej z aktorek ta rada uratowała jej związek z mężem. Do tej pory przyjaźń obu pań owiana była tajemnicą. Teraz wiemy jak było naprawdę.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor Polsatu zginął STRASZNĄ śmiercią w tajemniczych okolicznościach. Do dziś nikt nie wie, co mu się naprawdę stało
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Nagranie, po którym odbierze wam mowę. Anna Mucha w koronkowym wdzianku zaprasza do swojego łóżka
  4. Brytyjczycy oburzeni i obrzydzeni do granic możliwości. Wszyscy mogą zobaczyć, jak księżna Diana umiera w 3D
  5. Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile
  6. Nie żyje wielki Polak. TVP przekazało smutne informacje, jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich

KościółCo dzieje się z nami po śmierci? 13 teorii, które wbiją was w ziemięCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News