Kotulanka miała córkę i syna. Kim są jej dzieci?

Kotulanka miała córkę i syna. Kim są jej dzieci? Źródło: Fot. "Klan" TVP

Agnieszka Kotulanka przez lata była ulubienicą polskich widzów. Informacja o jej śmierci niezwykle zasmuciła opinię publiczną. Osobami, które cierpią z tego powodu najbardziej, są bez wątpienia córka i syn aktorki. Kim są dzieci Kotulanki?

Wyjątkowa artystka miała 33-letniego syna Michała oraz 31-letnią córkę Katarzynę. Ojcem potomstwa gwiazdy był jej mąż, Jacek Sas-Uhrynowski, z którym rozwiodła się w 1992 roku po 12 latach małżeństwa.

Kim są dzieci Kotulanki?

Internauci niezwykle zainteresowali się tym, czym zajmują się obecnie dzieci Kotulanki. Jak się okazuje, rodzeństwo doskonale odnalazło się w świecie stołecznej gastronomii. Ostatecznie ich restauracja musiała jednak zostać zamknięta. ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki - To był dla Kasi duży cios, wiązała z tym miejscem duże nadzieje, gotowanie od zawsze jest jej ogromną pasją, ale lokalizacja była niesprzyjająca. Samo miejsce jest uważane za pechowe, to już któraś restauracja z rzędu, która musiała zostać zamknięta z powodu słabego ruchu. Choć w weekendy klienci tłumnie przybywali w to miejsce, w tygodniu był z tym problem - zdradził mediom bliski znajomy kobiety.

Agnieszka Kotulanka - ukochane dzieci ponad wszystko

Kiedy jednak matka wpadła w nałóg alkoholowy, Katarzyna postanowiła się nią zająć. Od 2013 roku dbała o aktorkę oraz starała się wyprowadzić ją z załamania. ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka nie jest jedyna. Tragiczne losy i śmierć aktorów Klanu - Opiekowała się nią, cała odpowiedzialność za mamę spoczywała na jej barkach. Nie miały może najlepszych relacji, ale Kasia pomagała mamie, jak tylko mogła. Jej śmierć to dla niej ogromny cios - dowiedział się magazyn "Viva!". Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News