Agnieszka Kotulanka przez lata była ulubienicą polskich widzów. Informacja o jej śmierci niezwykle zasmuciła opinię publiczną. Osobami, które cierpią z tego powodu najbardziej, są bez wątpienia córka i syn aktorki. Kim są dzieci Kotulanki?

Wyjątkowa artystka miała 33-letniego syna Michała oraz 31-letnią córkę Katarzynę. Ojcem potomstwa gwiazdy był jej mąż, Jacek Sas-Uhrynowski, z którym rozwiodła się w 1992 roku po 12 latach małżeństwa.

Kim są dzieci Kotulanki?

Internauci niezwykle zainteresowali się tym, czym zajmują się obecnie dzieci Kotulanki. Jak się okazuje, rodzeństwo doskonale odnalazło się w świecie stołecznej gastronomii. Ostatecznie ich restauracja musiała jednak zostać zamknięta.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki

– To był dla Kasi duży cios, wiązała z tym miejscem duże nadzieje, gotowanie od zawsze jest jej ogromną pasją, ale lokalizacja była niesprzyjająca. Samo miejsce jest uważane za pechowe, to już któraś restauracja z rzędu, która musiała zostać zamknięta z powodu słabego ruchu. Choć w weekendy klienci tłumnie przybywali w to miejsce, w tygodniu był z tym problem – zdradził mediom bliski znajomy kobiety.

Agnieszka Kotulanka – ukochane dzieci ponad wszystko

Kiedy jednak matka wpadła w nałóg alkoholowy, Katarzyna postanowiła się nią zająć. Od 2013 roku dbała o aktorkę oraz starała się wyprowadzić ją z załamania.

ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka nie jest jedyna. Tragiczne losy i śmierć aktorów Klanu

– Opiekowała się nią, cała odpowiedzialność za mamę spoczywała na jej barkach. Nie miały może najlepszych relacji, ale Kasia pomagała mamie, jak tylko mogła. Jej śmierć to dla niej ogromny cios – dowiedział się magazyn „Viva!”.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]


Nałóg ich pogrążył! 13 uzależnionych gwiazd [ZDJĘCIA]