Agnieszka Kotulanka była wspaniałą aktorką, którą kochały tysiące fanów. Teraz jej przyjaciółka wyjawiła dramatyczne chwile przed śmiercią aktorki.

Agnieszka Kotulanka przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową, która jest nałogiem dotykającym tysiące osób. Niestety niepodjęcie leczenia w takim wypadku jest prostą drogą do trumny. Wiele osób uważa, że właśnie alkoholizm był przyczyną śmierci aktorki. Inni natomiast, mówią o tym, że Kotulanka pod koniec swojego życia czuła się dobrze i zaczęła wychodzić na prostą. Teraz prawie rok po śmierci aktorki, jej przyjaciółka zdradziła wszystkim dramatyczne chwile z życia Agnieszki Kotulanki.

Agnieszka Kotulanka nie chciała pomocy

Ilona Felicjańska jest modelką, o której słyszał chyba każdy. Podobnie jak Kotulanka zmagała się przez lata z chorobą alkoholową, jednak Felicjańska dzięki swojemu zapałowi i chęci wyzdrowienia odniosła sukces w tej ciężkiej walce. Oczywiście bez odpowiedniej terapii ten sukces nie miałby miejsca, ale w takich przypadkach najważniejsza jest chęć osoby uzależnionej do zmiany swojego życia. Teraz pozostaje absolutnie trzeźwa.

Modelka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że z Kotulanką łączyła ją bardzo bliska relacja i bez wątpienia można było je nazwać przyjaciółkami. Felicjańska wydała kilka książek, w których opisywała swoje zmagania z uzależnieniem, pokazując, że każdy może wyjść z tego potwornego nałogu. Jednak osoba chora musi przede wszystkim tego chcieć.

Niestety Agnieszka Kotulanka, mimo że miała wielokrotnie proponowana pomoc ze strony swojej przyjaciółki, to za każdym razem ją odrzucała. Wiele osób może dziwić taki stan rzeczy, bo przecież Felicjańska była już wtedy trzeźwa, a jej rady i pomoc mogłyby wyciągnąć aktorkę z uchwytu uzależnienia. Jednak modelka w bardzo prosty sposób odnosi się do wszelkich niedowierzań tego typu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdy

– Nie da się pomóc osobie, która nie wyciąga ręki. Nie powinniśmy pomagać nikomu na siłę. Pomaganie jest skuteczne wtedy, gdy osoba jest gotowa, żeby tą pomoc przyjąć. Zrobiłam tyle, ile mogłam. Nie dotarłam do niej. Widocznie tak miało być – mówiła Ilona Felicjańska w wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni.

Wskazuje to na to, że Agnieszka Kotulanka do samego końca tkwiła w swoim nałogu. Możliwe, że gdyby aktorka przyjęła pomoc od swojej przyjaciółki, to nadal byłaby wśród nas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  2. Wnuczka Leszka Millera okrutnie skrzywdzona. Bała się patrzeć na siebie w lustrze
  3. Kora o chorobie. Przejmujące wyznanie tuż przed śmiercią
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Brytyjczycy są załamani! Z księżną Kate jest bardzo źle

Polacy uwielbiali ich bez granic. Pożegnaliśmy ich w 2018 roku

Zobacz również

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.