Agnieszka Kotulanka
Wikimedia Commons/Paweł Matyka/CC 4.0/https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Agnieszka_Kotulanka_(00393).jpg
Oktawian Góral - 29 Maja 2020

Agnieszka Kotulanka miała romans z Piotrem Stelmaszczykiem?

Agnieszka Kotulanka oraz Krzysztof Stelmaszyk to utalentowani aktorzy, którzy swoimi rolami zachwycali zarówno widzów w teatrach, jak i w telewizji. Kotulanka zmarła tragicznie przed dwoma laty. Dopiero dzisiaj na jaw wychodzą zaskakujące fakty o relacji, jaka łączyła obie gwiazdy.

Agnieszka Kotulanka to aktorka, która kształciła się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Ukończyła ją w 1980 roku. Po roku od zakończenia edukacji dostała pracę w warszawskim Teatrze Współczesnym. Rozwijała również swoją karierę w telewizji. Najbardziej znana jest z roli Krystyny Lubicz w serialu "Klan".

Gwiazda "M jak miłość" o chorobieGwiazda "M jak miłość" opisała konkretne objawy choroby. Wiele osób ich nie dostrzega, póki nie jest za późnoCzytaj dalej

To podczas pracy dla Teatru Powszechnego poznała młodszego od siebie o trzy lata Krzysztofa Stelmaszczyka. Według relacji podawanej przez "Super Express" oboje artystów od razu przypadło sobie do gustu. Mieli wiele ze sobą wspólnego, łączyły ich zainteresowania, zawód, a także... stan cywilny -z arówno Kotulanka, jak i Stelmaszczyk byli po ślubie.

Agnieszka Kotulanka wpadała na Stelmaszczyka

Mężowi Agnieszki, Jackowi Sas-Uhrynowskiemu nie odpowiadała przyjaźń między jego żoną, a młodym i przystojnym Stelmaszczykiem. Postanowił on, aby zarobić na życie, pojechać wraz z żoną do Kanady. Los przewrotny bywa, bo wkrótce w Toronto pojawił się Piotr Stelmaszczyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PrzekąskiZa nic nie wyrzucaj obierek od ziemniaków albo skórek po jabłkach. 5 błyskawicznych sposobów na genialne przekąskiCzytaj dalej

Życie w Kanadzie nie przypadło do gustu Kotulance. Tęskniła za krajem. Pod pozorem odwiedzenia córki wróciła do Polski. Nigdy już nie wróciła do Kanady. Kotulanka zamieszkała w Warszawie i ponownie rozpoczęła przygodę z Teatrem Współczesnym. Zdaje się, że Stelmaszczyk był jej przeznaczeniem, bo i on wylądował w tym samym teatrze.

Dzisiaj grzeje:
1. Pojawiło się nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Władze potwierdziły, sytuacja się bardzo komplikuje
2. Zupełnie nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Liczba zarażonych gwałtownie wzrosła

Między aktorami nawiązał się namiętny i gorący romans. Niestety, jak podaje "Super Express", miał on tragiczne konsekwencje. Romans aktorów rozbił dwa małżeństwa - Agnieszki oraz Piotra. Jak podaje gazeta, miłość również nie okazała się na tyle silna jak by wszyscy przypuszczali. Agnieszka Kotulanka, nie radząc sobie z prozą codzienności, popadła w alkoholizm.

W 2018 roku artystka zmarła w wyniku udaru mózgu. Przez ostatnie miesiące życia walczyła o siebie na terapiach dla alkoholików.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Są miejsca, w których nadal będzie trzeba nosić maseczkę. Warto je znać, aby uniknąć mandatu
  2. Pilne. Mateusz Morawiecki podał datę powrotu kibiców na stadiony Ekstraklasy
  3. Od jutra kierowca może otrzymać ogromną karę. Wystarczy, że zapomni o jednej rzeczy
  4. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  5. Rutkowski usłyszał wiadomość o śmierci. Mężczyzna miał wyznać całą prawdę
  6. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje

Małżeństwo robiło sobie zdjęcieStarsze małżeństwo każdego roku robiło sobie zdjęcie przed domem. Ostatnia fotografia z serii wyciska z człowieka wszystkie łzyCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News