Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki Źródło: .

Agnieszka Kotulanka zmarła w lutym ubiegłego roku. Znana i ceniona polska aktorka, głównie za sprawą roli w serialu "Klan", nie jest pośmiertnie odwiedzana przez fanów, chociażby tak jak Zbigniew Wodecki, o Oldze "Korze" Jackowskiej nawet nie wspominając.

Agnieszka Kotulanka kojarzyła i dalej kojarzy się milionom Polaków jako serialowa Krystyna Lubicz. Saga tego rodu, opowiadana w najdłużej emitowanym polskim serialu, przyniosła Kotulance największą sławę. Aktorka zmarła w ubiegłym roku mając zaledwie 61 lat. Z gry na planie zrezygnowała kilka lat temu. Przez większość zawodowej kariery zmagała się z chorobą alkoholową, a znawcy aktorstwa i jej znajomi nie raz wspominali, że aktorka przychodziła na plan niedysponowana.

Umiarkowana pamięć. Agnieszka Kotulanka i jej grób

Problem zapewne rokował też na relacje rodzinne.. Jak na znaną milionom osób personę, grób Agnieszki Kotulanki prezentuje się nad wyraz skromnie. Aktorka została pochowana w Legionowie, jednak jedynie bliscy rodziny i fani Kotulanki trafią na grób bez problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagrobek nad wyraz skromny. Nieliczni pamiętają o aktorce

W odróżnieniu od innych sław, pochowanych chociażby na Powązkach, aktorka nie ma na swojej płycie nagrobnej wyraźnego podpisu. Serwis Wp.pl przytoczył fotorelację z legionowskiego cmentarza. Kotulanka spoczywa w grobie obok ojca, podpułkownika wojska Polskiego Józefa Kotuli. To jego napis wyróżnia się na płycie, natomiast dla aktorki z Klanu bliscy przewidzieli już mniejsze literki. Aktorka podpisana jest "Agnieszka Sas-Uhrynowska Kotulanka".

Jej grób prezentuje się dziś klasycznie. Nie brakuje kwiatów i zniczy. Niemniej jak na osobę publiczną tej rangi należy uznać, że bliscy i fani nad wyraz skromnie uczcili pamięć po Kotulance. Groby Zbigniewa Wodeckiego czy Anny Przybylskiej po dłuższym czasie od ich śmierci wciąż toną w kwiatach i zniczach. W przypadku Agnieszki Kotulanki możemy mówić o nielicznym gronie najbliższych i oddanych fanów, którzy pielęgnują pamięć o aktorce.

Agnieszka Kotulanka grób

screen gwiazdy.wp.pl

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu