Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach Źródło: .

Agnieszka Kotulanka zmarła niespodziewanie w lutym 2018 roku. Polska widownia pamięta ją do dziś, przede wszystkim z roli w "Klanie". Mało kto wie jednak, że Kotulanka była nie tylko uzdolnioną aktorką filmową czy teatralną. Gwiazda całkiem nieźle radziła sobie na scenie muzycznej. Nagrania w sieci chwytają za serce!

Agnieszka Kotulanka była artystką wielu talentów. Widzowie pokochali ją jako Krystynę Lubicz, jedną z ważniejszych postaci rodu Lubiczów w serialu "Klan".

Nieznany szerzej talent. Agnieszka Kotulanka śpiewa 

Z każdym rokiem Kotulanka upadała na zdrowiu. Zmarła na wylew, ale znawcy gatunku wiedzą, że aktorka od lat zmagała się z chorobą alkoholową. Uzależnienie przekładało się nie tylko na jej zdrowie, ale także karierę i życie prywatne.

Kto wie, czy Kotulanka nie zrobiłaby większej kariery, gdyby w przeszłości, zamiast aktorstwa, wybrała śpiew. W sieci krążą bowiem udokumentowane nagrania, na których możemy wsłuchać się w Kotulankę śpiewającą muzykę sceniczną. Przyspieszone recytacje, konkursy piosenki kabaretowej, a nawet kolędy nie były jej obce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sieci możemy m. in. odsłuchać utworów Agnieszki Kotulanki "Panna gra na mandolinie" czy "Truskawki w Milanówku". W dzisiejszych czasach, z takim zaangażowaniem w aktorstwo i scenę muzyczną regularnie lądowałaby na okładkach czasopism. Choć mówimy o bliskich branżach wiemy, że nie wszystkim aktorom wychodzi dziś śpiewanie, a muzykom granie na ekranie. Fani doceniają nie tylko za twórczość aktorską, ale właśnie muzyczną. Recitale, udział w dyskografii gościnnej nie stanowiły dla Kotulanki problemu. Aktorka miała za sobą występ na scenie w Opolu. W 1986 roku wzięła udział w koncercie piosenki aktorskiej i kabaretowej.

Rys biograficzny raz jeszcze

Agnieszka Kotulanka ukończyła studia aktorskie (PWST im. A. Zelwerowicza) w 1980 roku. Nie od początku nazywała się Kotulanka - zmieniła nazwisko z "Kotuła". W serialu "Klan" była żoną Pawła Lubicza, odgrywanego przez Tomasza Stockingera. Poza planem "Klanu" występowała w teatrach Komedia, czy Kwadrat w Warszawie. Jej śmierć środowisko odebrało jak zdecydowanie przedwczesną - mimo fatalnej choroby pojawiały się wyraźne symptomy poprawy. Media kolorowe donosiły, że Kotulanka ma się coraz lepiej i chce wrócić na plan "Klanu". Niestety, nie dane jej było wkroczyć ponownie na plan.

Agnieszka Kotulanka na scenie muzycznej:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Kotulanka nie zdążyła nam o tym powiedzieć. Sekrety zmarłej aktorki
  2. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw
  3. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach czy chore ambicje?
  4. Znaki zodiaku, które mają największą słabość do PIENIĘDZY
  5. Kotulanka nie jest jedyna. Tragiczne losy i śmierć aktorów serialu Klan

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News