Agnieszka Kotulanka nie zmarła na skutek choroby alkoholowej! Jest prawdziwa przyczyna śmierci aktorki

Agnieszka Kotulanka nie zmarła na skutek choroby alkoholowej! Jest prawdziwa przyczyna śmierci aktorki Źródło: wikipedia/slawek/

Agnieszka Kotulanka odeszła zupełnie niespodziewanie. Wszystko wskazywało na to, że aktorka wychodzi na prostą, jednak życie napisało dla niej zupełnie inny scenariusz. Niemalże od razu pojawiły się pierwsze plotki na temat przyczyny nagłej śmierci, którą identyfikowano z chorobą alkoholową. Prawdziwa przyczyna jej śmierci jest jednak zupełnie inna.

Agnieszka Kotulanka zmarła bardzo niespodziewanie. Wiele osób uznało, że to nałóg w końcu doprowadził do zgonu aktorki. W tamtym czasie nikt jednak nie wiedział, że tuż przed śmiercią artystka zadzwoniła do swoich bliskich i uskarżała się na inne dolegliwości, zupełnie nie związane z alkoholizmem. 

Aktorka zmarła przez alkohol?  

Znana z serialu "Klan" gwiazda zmarła 20 lutego 2018 roku. Nie było tajemnicą, że już jakiś czas przed śmiercią, Agnieszka Kotulanka miała poważny problem z alkoholem i podejmowała wiele prób wyjścia z nałogu. Dopiero po długiej, pełnej trudności drodze aktorka zaczęła wychodzić na prostą. Wszystko wskazywało na to, że nieprzyjemny etap ma już za sobą. Artystka jednak niespodziewanie zmarła, a wiele osób od razu zaczęło podejrzewać, że śmierć miała powiązanie z chorobą alkoholową, sugerując tym samym marskość wątroby. Okazało się jednak, że przyczyna mogła być zupełnie inna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak naprawdę zmarła Agnieszka Kotulanka?  

Jak możemy się dowiedzieć, niedługo przed śmiercią aktorka telefonowała do swoich bliskich i uskarżała się na potworny ból głowy. Nie zwracała jednak na niego szczególnej uwagi, od razu utożsamiając go ze zmianą pogody. 

Jak się okazuje, Agnieszka Kotulanka zmarła na skutek wylewu krwi do mózgu. Co więcej, jej bliscy dosadnie informują, że alkohol nie miał nic wspólnego z jej odejściem. Wszystko przez zaniedbany ból głowy, który był objawem zbyt wysokiego ciśnienia gwiazdy.

- Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura. Śmierć sobie zadrwiła z Agnieszki i zabrała ją w momencie, gdy wracała do formy i wierzyła, że będzie dobrze - informuje bliska osoba zmarłej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Witold Pyrkosz umarł w wyjątkowo bolesny sposób. Aż przykro czytać
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News