Agnieszka Kotulanka zmarła rok temu
TVP
Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2019

Znana polska aktorka obwinia się za śmierć Agnieszki Kotulanki. Z łzami w oczach wyznała to jej siostrze

Agnieszka Kotulanka odeszła od nas ponad rok temu, jednak niektórzy wciąż nie mogą zapomnieć o jej śmierci. Jedna ze znanych polskich aktorek postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Okazuje się, że sama obwinia się za odejście aktorki.

Agnieszka Kotulanka przez lata była uznawana za jedną z najwybitniejszych polskich aktorek ostatnich lat. Kobieta świetnie radziła sobie na scenie przez widzami, dokładając do tego doskonałą pracę na planie filmowym przy tworzeniu znanych seriali i filmów. W trakcie swojej kariery dorobiła się wielu fanów, jednak ponad rok temu usłyszeliśmy najgorsze wiadomości.

Wówczas dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Kotulanka zmarła na skutek strasznej choroby. Wiadomości dotyczące jej odejścia zasmuciły nie tylko tysiące fanów w całym kraju, ale również całe środowisko aktorów i ludzi związanych z branżą. Jedna z jej koleżanek postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej relacji z gwiazdą serialu "Klan".

"Świat według Kiepskich" - emerytura artystów.Zmarła niedawno gwiazda "Kiepskich" przed śmiercią wyjawiła całą prawdę o emeryturach artystów. Wszyscy celebryci powinni wziąć te słowa do sercaCzytaj dalej

Agnieszka Kotulanka zmarła ponad rok temu

Przez lata to właśnie Agnieszka Dygant była bliską znajomą Kotulanki. Kobiety poznały się w trakcie pracy nad teatralnymi sztukami, a ich wspólni znajomi twierdzą, że kobiety szybko zaczęły traktować się w szczególny sposób. Niektórzy dodają, że Dygant traktowała koleżankę jak starszą siostrę, mówiąc jej o wszystkich swoich problemach i dylematach.

To właśnie Kotulanka doradziła młodszej koleżance, by przyjęła propozycję stacji TVN i wystąpiła w serialu Niania. Ta decyzja ostatecznie wyszła jej na dobre, bo Dygant zyskała ogromną sławę. Kobieta do dziś przyznaje, że jest wdzięczna swojej bliskiej przyjaciółce za tą ważną radę, dzięki której jej życie wygląda zupełnie inaczej.

Agnieszka Kotulanka była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek

- To bardzo poważna sprawa. Każdego może coś w życiu spotkać, jakiś trudny czas. Trzeba mieć pokorę. Im więcej się o tym mówi, tym ciężej jest z tym żyć. Tego jestem pewna - mówi dziś Agnieszka Dygant o chorobie, która doprowadziła do śmierci jej koleżanki, czyli o uzależnieniu od alkoholu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Świat według Kiepskich" stracił wiele gwiazdGwiazdy Kiepskich, które nie żyją od lat. Byli najlepsi, bawili nas do łezCzytaj dalej

Co ważne, celebrytka dodała również, że sama obwinia się o śmierć koleżanki. Twierdzi, że nie zrobiła wystarczająco dużo, by uratować jej życie, choć w rzeczywistości robiła wszystko, co było w jej mocy.

- Przepraszam, że nie potrafiłam jej pomóc - wyznała Dygant siostrze zmarłej aktorki.

- Agnieszka zawsze mówiła o tobie, że jesteś jej najlepszą przyjaciółką pod słońcem - odpowiedziała jej kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Alicja Bachleda-Curuś naprawdę była do tego zdolna. Podarowała synkowi cząstkę polskiej tradycji na Dzień Dziecka
  4. "Łapcie małą Julkę Kulkę Cebulkę". Julia Wieniawa pokazała wszystkim fanom jakim była "brzdącem" (FOTO)
  5. Żona Janowskiego zerwała się w środku nocy na równe nogi. Była już 1:00, gdy z mężem znaleźli Krawczyka
  6. Poderwie Was z foteli, czołowa gwiazda TVN wykiwała wszystkich fanów? Wyciekły zdjęcia z ukrycia, ujawniają całą prawdę

Robert JanowskiJak zaczynał Robert Janowski? To niebywałe, niektóre fakty mogą dziwićCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News