24 lata temu została Miss Polski. Zakochany prześladowca zabił ją na oczach męża, teraz mężczyzna drży o córkę

24 lata temu została Miss Polski. Zakochany prześladowca zabił ją na oczach męża, teraz mężczyzna drży o córkę Źródło: HISTORIE YouTube.com

Agnieszka Kotlarska miała przed sobą całe życie, a światowa kariera stała przed nią otworem. Wszystko zmienił jeden mężczyzna, który był na zabój zakochany w Miss Polski. Teraz, gdy znalazł się na wolności, mąż Kotlarskiej drży o ich córkę. Jego szczera relacja na temat potwornych wydarzeń sprzed 24 lat jest wyjątkowo poruszająca.

Agnieszka Kotlarska była muzą największych projektantów na świecie i nic w tym dziwnego, gdyż powalała swoją urodą i wdziękiem osobistym. Niestety spełnianie marzeń przerwał Jerzy L., który miał obsesję na jej punkcie. Zadał jej cztery ciosy i każdy z nich był śmiertelny. Zabójca odbył już swoją karę w więzieniu i obecnie przebywa na wolności, ale mąż modelki nie może poradzić sobie z ogromnym niepokojem jaki zagościł w życiu jego oraz córki.

Zabójstwo Agnieszki Kotlarskiej było wyjątkowo okrutne

Agnieszka Kotlarska o tym, że ma prześladowcę, powiedziała jedynie mamie. Możliwe, że nie chciała martwić lub denerwować ukochanego. To były czasy, gdy nikt jeszcze nie zdawał sobie sprawy, że stalker jest bardzo niebezpieczną osobą i może całkowicie zniszczyć życie. Niestety Miss Polski zapłaciła za to najwyższą cenę.

Spędzając wolny dzień z córeczką oraz mężem Agnieszka Kotlarska usłyszała, że ktoś ją woła. Nie rozpoznała mężczyzny, a jej mąż postanowił zająć się sprawą w przekonaniu, że to jeden z fanów. Jerzy L. najpierw zaatakował męża miss, Jarosława, a kiedy ta zobaczyła, że partner krwawi, wysiadła z samochodu i rzuciła się na pomoc.

- Gdy Agnieszka zobaczyła, że krwawię, wyskoczyła z auta i zanim się podniosłem, on już ją dopadł. Zadał jej cztery ciosy. Wszystkie śmiertelne. Dokładnie wiedział, jak uderzyć, żeby zabić. Przyszedł, żeby nas zabić - portal Party cytuje relację Jarosława Świątka z tego tragicznego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mężczyzna boi się o swoją córkę

Zabójstwo Agnieszki Kotlarskiej, Miss Polski oraz pierwszej Polki, która zdobyła tytuł Miss International do dziś elektryzuje. Sprawą zajmuje się wiele osób, a cała historia szokuje. Pojawia się chociażby na jednym z kanałów na YouTubie, Historie, gdzie krok po kroku przeprowadzana jest analiza całego wydarzenia. 

- On mi zabrał cały świat. To, co mieliśmy z Agnieszką, to była bajka - mówił zrozpaczony mąż modelki, który od lat mieszka za granicą i rzadko pojawia się w kraju ze względu na obawy związane z prześladowcą i mordercą swojej żony, który jakiś czas temu wyszedł na wolność. Jerzy Świątek przyznaje, że martwi się, że Jerzy L. zabierze mu także córkę i jego obawy wydają się poparte dowodami.

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Przedszkolanka przywiązała dziewczynkę do krzesła. Rodzice odkryli prawdę przez przypadek

Wciąż stanowi wielkie zagrożenie

- Wiem, że jeszcze gdy siedział w więzieniu, to się odgrażał, co zrobi, gdy wyjdzie. Dlatego jestem ostrożny - powiedział mąż Agnieszki Kotlarskiej komentując ewentualne zagrożenie ze strony prześladowcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Znamy oficjalne wyniki z wszystkich komisji. PKW podała, jak głosowali Polacy

Źródło: Party.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News