Jak wyglądały zaręczyny Agnieszki Kaczorowskiej? To była scena niczym z filmu!

Jak wyglądały zaręczyny Agnieszki Kaczorowskiej? To była scena niczym z filmu! Źródło: youtube.com/ Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska oczarowała swoich fanów. Aktorka, występująca przez lata w telenoweli "Klan" postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały jej zaręczyny. Okazuje się, że artystka była świadkiem prawdziwej sceny rodem z filmu, która rozegrała się w jej życiu.

Agnieszka Kaczorowska od niedawna jest szczęśliwą mężatką. Gwiazda, która znalazła miłość u boku Macieja Peli w ostatnim wywiadzie dla "Gali" postanowiła opowiedzieć o swojej wielkiej miłości, a także zdradzić jak wyglądały jej zaręczyny. Tak romantycznych scen nie ma nawet w filmach.

Agnieszka Kaczorowska opowiada o swojej miłości. Wzruszające słowa gwiazdy Klanu

Wyznanie aktorki dotyczące wielkiej miłości z Pelą miało miejsce w trakcie rozmowy z dziennikarzami "Gali". Artystka nie kryjąc swoich emocji, opowiedziała o wielkim uczuciu łączącym ją z mężczyzną i o swoich planach. Jak się okazuje, aktorka spełniła swoje wielkie marzenie.

- Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka. Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować - zdradza Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska wyznała także, że jej uczucie wzięło się z wielkiego poczucia bezpieczeństwa, jakie ma przy swoim ukochanym i że dzięki niemu ciąża, pomimo początkowych problemów przebiega bardzo dobrze.

 - Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać. Ale też zastępował mnie w szkole tańca - wyznała artystka.

Najpiękniejszym wątkiem historii były jednak zaręczyny aktorki, które odbyły się w wyjątkowo wzruszających i pięknych okolicznościach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaręczyny jak z filmu

Kaczorowska i jej partner wyznali sobie miłość w trakcie wakacji we Włoszech nad jeziorem Como. Artystka wraz ze swoim ukochanym nie mieli złudzeń, że chcą ze sobą spędzić resztę życia.

 - Maciek poprosił mnie o rękę nad jeziorem Como we Włoszech, było bajecznie. Ale to prawda, że minął zaledwie miesiąc od pierwszej randki, kiedy zaczęliśmy rozmawiać o dzieciach. Niewiele osób do tej pory o tym wiedziało. Byliśmy pewni, że chcemy ze sobą spędzić życie i nie mieliśmy wątpliwości co do dalszych decyzji - powiedziała gwiazda serialu "Klan".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News