Kaczorowska we wstrząsającym wywiadzie wyjawiła traumę z dzieciństwa. Dlatego romansowała z o wiele starszymi mężczyznami

Kaczorowska we wstrząsającym wywiadzie wyjawiła traumę z dzieciństwa. Dlatego romansowała z o wiele starszymi mężczyznami Źródło: YouTube - Plejada

Agnieszka Kaczorowska postanowiła ujawnić traumę z dzieciństwa, która niegdyś była dla niej bardzo poważnym problemem. Gwiazda wyznała swój sekret we wstrząsającym wywiadzie, który u wielu wywołał zdziwienie. Mało kto spodziewał się takiej wypowiedzi.

Agnieszka Kaczorowska stwierdziła, że nadszedł czas na opowiedzenie o problemie, z którym musiała radzić sobie przed laty. Okazało się, że trauma celebrytki dotyczy jej dzieciństwa, a więc okresu, który miał ogromny wpływ na przebieg jej dalszego życia. Wiele osób spodziewa się, że to właśnie dlatego gwiazda romansowała z mężczyznami, którzy są od niej starsi o wiele lat. 

Wyznanie znanej tancerki zaskoczyło wielu internautów. Niewielu z nich spodziewało się, że kobieta musiała radzić sobie z dramatem, który wpłynął na jej całe życie. Doszło do niego wiele lat temu, lecz Agnieszka Kaczorowska wciąż ma w pamięci tamte dni i nie potrafi o nich zapomnieć. Gwiazda otworzyła się po dłuższym czasie w jednym z wywiadów.

Agnieszka Kaczorowska mówi o swojej traumie sprzed lat

Wydawałoby się, że w życiu Agnieszki Kaczorowskiej wszystko wygląda obecnie tak, jak mogłaby tego chcieć. Kobieta cieszy się od niedawna małżeństwem z Maciejem Pelą, a kilka miesięcy temu para ujawniła, że spodziewa się potomka. Można by stwierdzić, że celebrytka swoje najlepsze dni, jednak okazuje się, że w jej głowie pozostaje trauma sprzed lat.

Od dłuższego czasu wiadomo było o poprzednich związkach Kaczorowskiej. Kobieta nie ukrywała, że pasuje jej towarzystwo starszych od siebie mężczyzn, choć wiele osób nie potrafiło tego uwierzyć. Po najnowszej wypowiedzi tancerki sprawa wydaje się klarowna. Zdecydowała się ona wyjaśnić, dlaczego w przeszłości interesowali ją partnerzy znacznie starsi od niej samej. Wcześniej mogło się to wydawać niejasne, lecz teraz wszystko wyszło na jaw.

Agnieszka Kaczorowska opowiada o swoim dramacie

Okazuje się, że wszystko spowodowane jest wydarzeniami z dzieciństwa. Wówczas ojciec Kaczorowskiej zdecydował się zostawić żonę, przez co mała Agnieszka była skazana na wychowywanie wyłącznie u boku kobiety. Nie miała ona zbyt dobrych wspomnień związanych z ojcem, z którym nie miała dobrego kontaktu. Spotykała się z nim rzadko. Pamiętne wydarzenia wciąż są dla niej trudnym tematem, o którym wolałaby nie mówić publicznie, to pierwsze jej wyznanie tego typu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To była kwestia zrozumienia pewnych rzeczy. Kiedyś nie rozumiałam, że spotykam się z kimś o wiele od siebie starszym dlatego, że taty nie ma, nie było i czegoś tam potrzebowałam. Potrzebowałam czuć się zaopiekowana. Teraz mój mężczyzna też daje mi to, że czuję się zaopiekowana, ale na zupełnie innym polu - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Co ciekawe, jej mąż nie jest od niej starszy. Maciej Pela to rówieśnik znanej tancerki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News