Koleżanka beszta Kaczorowską. Co za ostre słowa!

Koleżanka beszta Kaczorowską. Co za ostre słowa! Źródło: Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska znalazła się pod brutalnym ostrzałem! Tancerka została odrzucona przez dotychczasowych przyjaciół, którzy teraz ostro ją krytykują. Czym celebrytka naraziła się znajomym?

Jak donosi "Fakt", związek Kaczorowskiej z Maciejem Pelą sprawił jej wiele kłopotów. Nowa miłość tancerki znalazła się w ogniu krytyki bliskich i współpracowników gwiazdy "Tańca z Gwiazdami".

Agnieszka Kaczorowska w tarapatach

- Prawie wszyscy w pracy są dla Agi niemili i szorstcy. Gdy zaczęła dopytywać się, skąd ta nagła niechęć, jedna z osób wykrzyczała jej w twarz, że jest potworem! - wyznał informator "Faktu". ZOBACZ TAKŻE: Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu Jak się bowiem okazuje, Kaczorowska rozbiła udany związek Peli z Adrianną Piechówką. Wszyscy znajomi kobiet starają się więc wspierać odrzuconą tancerkę.

Nieoczekiwana niechęć

- Aga zniszczyła nie tylko ich piękną miłość, ale rozbiła też paczkę przyjaciół. Wszyscy, którzy wiedzą, co się stało, stoją teraz po stronie Adrianny. Są w szoku, że sprawy tak się potoczyły, bo przecież jeszcze kilka miesięcy temu byli zaproszeni na ślub Ady i Maćka - dodało także źródło gazety. ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności” Czas pokaże, w jaki sposób Kaczorowska będzie próbowała poradzić sobie z kryzysem w życiu prywatnym. Nie wiadomo także, czy nie odbije się on na powodzeniu występów gwiazdy w "Tańcu z Gwiazdami".
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News