Fani Kaczorowskiej zdruzgotani. Gwiazda kończy karierę?

Fani Kaczorowskiej zdruzgotani. Gwiazda kończy karierę? Źródło: screen/youtube/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zdobyła ogromną popularność już 19 lat temu, kiedy rozpoczęła się jej przygoda z popularnym serialem TVP - "Klan". Wcieliła się tam w rolę uwielbianej przez fanów Bożenki i od tamtego czasu jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Teraz jednak pojawiły się bardzo niepokojące informacje. 

Agnieszka Kaczorowska dla większości Polaków wciąż jest małą Bożenką znaną z kultowego serialu "Klan", który kiedyś cieszył się ogromną oglądalnością. Wprawdzie fenomen produkcji już nieco osłabł, a liczba widzów spadła, Kaczorowska wciąż jest jednak jedną z ulubionych polskich aktorek i celebrytek. Dała się poznań nie tylko jako aktorka - od 6. roku życia trenuje także taniec towarzyski, dzięki czemu pochwalić się może najwyższą taneczną klasą "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jako trenerka brała udział również w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" emitowanym przez Polsat, gdzie miała okazję tańczyć m.in. z Misterem Polski 2014 - Rafałem Maślakiem. Teraz jednak pojawiła się informacja, która może przerazić wszystkich fanów celebrytki.

Agnieszka Kaczorowska kończy karierę?

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodniu temu wzięła niespodziewany ślub, który natychmiast przyczynił się do wielu spekulacji dotyczących ciąży celebrytki. W wielu wywiadach podkreślała, że jest już gotowa do zostania mamą i chciałaby stworzyć prawdziwą rodzinę, jednak fani niepokoją się czy tak poważne plany nie wpłyną na zakończenie jej kariery. - Na razie wspominamy sobie ślub. A cała reszta potoczy się w najbardziej odpowiednim trybie i momencie. Dla mnie rodzina jest na pierwszym miejscu. Cokolwiek nie wydarzyłoby się w moim życiu w tę, czy w tamtą, to zawsze rodzina jest na pierwszym miejscu. Nie ma niczego, co by było ważniejsze. Więc rezygnacja z czegokolwiek nie byłaby problemem, ale wszystko trzeba jakoś tak logistycznie dobrze poukładać - powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrzabpost.pl. Słowa te wzbudziły ogromne zaniepokojenie u fanów oraz w mediach. Z jednej strony wszyscy składają młodej parze piękne życzenia, z drugiej jednak nie mogą się pogodzić z myślą, że nie będą mogli już oglądać kobiety na ekranie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i jej ukochany Maciej Pela narzeczeństwem byli niecałe pół roku, a już 2 miesiące temu świętować mogliśmy ich ślub. Tymczasem okazuje się, że wybranek celebrytki - podobnie jak ona - zajmuje się tańcem. Brał kiedyś udział w tanecznym show TVN "You Can Dance", wciąż działa także w grupie MUSTASZE Dance Events, gdzie odpowiada bezpośrednio za organizację największych tanecznych wydarzeń. Przez długi czas uczył się tańca oraz choreografii od specjalistów w USA, Szwecji, Japonii oraz Francji, a po powrocie do kraju postanowił rozwój swojej kariery związać ze szkołą tańca swojej ukochanej, gdzie para bardzo szybko coś do siebie poczuła. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Widzowie Barw szczęścia i Rancza w żałobie. Nie żyje wybitna postać
  2. Silnie toksyczne jedzenie w hipermarketach Lidl, Biedronka i Kaufland. To topowe produkty
  3. Dramat w Rolnik szuka żony! Uczestnik opowiedział o walce z ciężką chorobą
  4. CZY PSY WYCZUWAJĄ CHOROBY? CZY CZWORONOGI MAJĄ 6 ZMYSŁ? ODPOWIADAMY
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News