Agnieszka Kaczorowska rodzi lada dzień. Jej dziecko od razu zostanie poddane zabiegowi

Agnieszka Kaczorowska rodzi lada dzień. Jej dziecko od razu zostanie poddane zabiegowi Źródło: Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Kompletowanie wyprawki i zakup akcesoriów ma już pewnie za sobą. Jednym z nich pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych i zamieściła naprawdę zaskakujący opis. Otwarcie przyznała, że jej dziecko zaraz po porodzie będzie miało zabieg.

Agnieszka Kaczorowska lada dzień zostanie mamą. Do tej pory na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć, w których pokazała nowości dla swojej córeczki. Utworzyła nawet specjalny cykl w wyróżnionej relacji pod nazwą "Będę Mamą", w której zagłębia się w tajniki macierzyństwa i opowiada nieco więcej o własnych wyborach. Jednym z nich pochwaliła się zaledwie kilka dni temu. Wyznanie aktorki wywołało spore poruszenie, a zdania internautów są podzielone. 

Agnieszka Kaczorowska podda dziecko zabiegowi 

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie tancerka i gwiazda serialu "Klan" zamieściła na Instagramie pokazała nowy sprzęt dla swojej córki, a dokładniej domowy zestaw do pobierania krwi pępowinowej. Niektóre mamy decydują się na tego typu zabieg, by zamrozić krew swojego maluszka i użyć jej w przypadku ewentualnej choroby, co może ponoć uratować życie dziecka. Agnieszka Kaczorowska przyznała, że jest w tej kwestii dość neutralna, jednak woli dmuchać na zimne i nieco zabezpieczyć siebie i maleństwo:

- Mam już swój zestaw do pobrania krwi pępowinowej! Jak każda mama wierzę, że bankowane komórki macierzyste nigdy się nam nie przydadzą, ale też jak każda mama, chcę zrobić wszystko, aby ubezpieczyć nasze Maleństwo. Jest to nasza świadoma decyzja i wiedząc jaki potencjał niesie ze sobą medycyna, zdecydowaliśmy się na bankowanie w @polskibankkomorekmacierzystych - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internautki ruszyły do boju 

Fakt, że aktorka chce poddać swoją,dopiero co narodzoną córkę zabiegowi, wywołał ogromne poruszenie. Zdania jej obserwatorek były bardzo podzielone, a w komentarzach wybuchła gorąca dyskusja:

- Ja tez miałam i mi krew zarazili przy pobraniu. Szkoda gadać. Nigdy nie ma się pewności, że mając możliwości będzie się miało wybór i szanse... - wyznała jedna z nich. 

- Jeżeli dziecko zachoruje to ta krew nie uratuje tego dziecka. Ona może uratować ewentualne rodzeństwo, pod warunkiem, że dziecko od którego pobrano jest zdrowe i jest zgodność. Nie ma na świecie ani jednego przypadku, by krew pępowinowa pobrana od dziecka uratowała to dziecko.... A i taka krew może pomóc rodzeństwu np. do określonej wagi, chyba 40 kg... - stwierdza kolejna. 

- Ja tez miałam. 14 lat temu. Nie przydała się na szczęście - czytamy.  

Instagram/Agnieszka Kaczorowska

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyjawiła całą PRAWDĘ o życiu z Janosikiem. Jej słowa złamią wam serce
  2. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Koleżanki kazały 10-latce szczekać i aportować. Wszystko przez imię, które wybrali dla niej rodzice
  4. Absolutny brak wyobraźni. Kobieta jechała na hulajnodze elektrycznej i ciągnęła po ziemi krwawiącego psa. Wszystko widać na nagraniu
  5. Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała
  6. Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News