Agnieszka Kaczorowska nie może urodzić.
Instagram/ agakaczor
Dominik Kwaśnik - 24 Lipca 2019

Agnieszka Kaczorowska nie może urodzić. Ma do fanów ogromną prośbę

Agnieszka Kaczorowska z niecierpliwością czeka na narodziny dziecka. Poród trochę się opóźnia, przez co aktorka musi jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Do swoich fanów, którzy również nie mogą doczekać się szczęśliwego dnia, wystosowała szczególną prośbę.

Agnieszka Kaczorowska powinna już wkrótce zostać mamą. Jej pierwsze dziecko wystawia ją na próbę cierpliwości, ponieważ opóźnia swoje przyjście na świat. Wygląda na to, że termin porodu już minął, tak więc do rozwiązania może dojść teraz w każdej chwili.

Agnieszka Kaczorowska przed porodem wystosowała prośbę do fanów. "To nie ułatwia"

Obserwując media społecznościowe Agnieszki Kaczorowskiej można było dostrzec, jak szczęśliwa jest z perspektywy bycia mamą. Publikowała mnóstwo zdjęć, na podstawie których można było wręcz prześledzić rozwój ciąży. Wszystkie fotografie przyszłej mamy były z entuzjazmem witane przez fanów aktorki. Pod każdym pojawiało się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Internauci zdecydowanie wyczekują dnia narodzin nie mniej, niż sama Kaczorowska.

Anna Mucha pokazała czerwone kroczeWszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicieCzytaj dalej

Aktorka jednak jeszcze nie urodziła, a choć dziecko może już przyjść na świat w każdej chwili, postanowiła wystosować do fanów specjalną prośbę dotyczącą gratulacji w komentarzach.

- Kochani, ogromna prośba! Poczekajcie proszę na info ode mnie o pięknej nowinie narodzin... nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie się proszę, bo to nie ułatwia... wiedzą to tym wszystkie Panie, które rodziły po terminie. Nasze Pelątko pojawi się w najlepszym dla siebie momencie - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Zrozumienie internautów. "Wiem coś o tym"

Fani podeszli do prośby swojej idolki z pełnym zrozumieniem. Słowa wsparcia przekazała niejedna matka, która tak jak Kaczorowska, niecierpliwie odliczała dni do narodzin swojego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamaniCzytaj dalej

- Oj, nie ma nic gorszego jak każdy pyta, a mama jest w dwupaku. Wiem coś o tym, ponieważ synka urodziłam dwa tygodnie po terminie - napisała jedna z internautek.

- Pierworodny dał nam poczekać aż 41 tyg. i 3 dni. Zdrówka i szczęśliwego rozwiązania - czytamy w kolejnym komentarzu.

- Też urodziłam 11 dni po terminie i ten czas był straszny, codziennie sms od kogoś, czy już coś się dzieje, a ja tylko wstrzymywałam oddech i zastanawiałam się, czy coś zaczyna mnie boleć - wyznaje inna fanka Agnieszki Kaczorowskiej.

Pozostaje więc czekać na dobre informacje o szczęśliwych narodzinach. Tej wiadomości na pewno nikt nie przegapi.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Źródło: Instagram/ agakaczor

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydało się! Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała zdjęcie w bikini z dużym brzuszkiem
  2. Dramat Roksany Węgiel! To wydarzenie na pewno wstrząsnęło 14-letnią gwiazdą do głębi. Fani nie mogli uwierzyć, gdy się o tym dowiedzieli
  3. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem
  4. Nastolatek oddawał mocz na przyciski w windzie. Karma wróciła bardzo szybko i to w wielkim stylu
  5. Syn Martyniuka wydał oświadczenie ws. swojego małżeństwa. To zaprzecza wszystkiemu, o czym mówił do tej pory
  6. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko

Jan Paweł IIJan Paweł II i kobiety jego życia. O tym, co go z nimi łączyło się nie mówi, przedostatnie zdjęcie odbiera mowęCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News