Agnieszka Kaczorowska naraża córkę na niebezpieczeństwo
instagram/agakaczor/
Weronika Wasiak - 12 Września 2019

Agnieszka Kaczorowska wróciła na miejsce, w którym miała bajkowe wesele. Internauci biją na alarm

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem ze swojego rocznicowego wypadu. Wakacyjna fotografia, do której zapozowała z córeczką, wywołała spore poruszenie wśród jej obserwatorów, ci bowiem nie mają żadnych wątpliwości, że aktorka naraziła dziecko na poważne niebezpieczeństwo.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu została mamą, witając na świecie córkę Emilkę. Choć wraz z mężem nie zdążyli jeszcze ochłonąć po narodzinach pierworodnej, mieli kolejny powód do świętowania, bowiem dokładnie 8 sierpnia obchodzili swoją pierwszą rocznicę ślubu. By uczcić tak wyjątkowy dzień znów udali się do miejsca, w którym zawarli związek małżeński, jednak tym razem podróż odbyli w nieco większym składzie. Tancerka chętnie chwali się zdjęciami z krótkich wakacji, jednak internauci nie mogą odmówić sobie negatywnych komentarzy. Chodzi o jej córkę. 

mąż śpiMąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczyCzytaj dalej

Agnieszka Kaczorowska w bajkowych okolicznościach przyrody z malutką córką 

Rocznicowa podróż aktorki trwa w najlepsze, a na jej Instagramie pojawia się coraz więcej pamiątkowych zdjęć. Jedno z nich zwróciło największą uwagę obserwatorów, bowiem Agnieszka Kaczorowska zapozowała do niego na tle gór z małą Emilią w chuście. Tancerka ckliwie podpisała fotografię, doceniając czas, jaki może spędzić z najbliższymi. 

- Jak tu nie być szczęśliwym, mając córkę przy sercu, kochającego męża u boku, a przed sobą takie cuda natury? - czytamy w opisie.

Widać, że gwiazda "Klanu" jest naprawdę szczęśliwa, jednak przeglądając komentarze pod wspomnianym zdjęciem nie trudno się domyślić, że mina z pewnością bardzo szybko jej zrzedła. Obserwatorzy nie szczędzili słów krytyki.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świat według Kiepskich"Walduś z Kiepskich się powiesił", "Zenek Martyniuk nie żyje". Największe oszustwa związane z show-biznesemCzytaj dalej

Internauci biją na alarm. Fala krytyki zalała aktorkę 

Baczne oczy internautów dostrzegły kilka szczegółów, które ich zdaniem, naraziły córkę aktorki na poważne niebezpieczeństwo. Pierwszą rzeczą, na którą zwrócili uwagę jest fakt, że tancerka trzymała dziecko w chuście, a w razie upadku maleństwo uderzyłoby głową o kamienie. Jak gdyby tego było mało, mama miała na sobie klapki, które podczas wędrówki młoda mama miała na sobie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

- Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz, to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście - czytamy. 

- Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - stwierdza fanka. 

- Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? - dodaje kolejna. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda 
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Krzysztof KrawczykKrzysztof Krawczyk doświadczył piekła. Choroby, śmierć i wypadek zniszczyły mu życieCzytaj dalej

Źródło: instagram 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News