Agnieszka Kaczorowska pokazała wspaniałe zdjęcia z sesji ciążowej. Tak wielkiej klasy nie widzieliśmy od lat (FOTO)

Agnieszka Kaczorowska pokazała wspaniałe zdjęcia z sesji ciążowej. Tak wielkiej klasy nie widzieliśmy od lat (FOTO) Źródło: instagram/agakaczor/

Agnieszka Kaczorowska już niebawem zostanie mamą, czym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Dość często zamieszcza w sieci zdjęcia lub posty, w których informuje swoich obserwatorów, jak się czuje, czy co nowego zakupiła dla swojego maleństwa. Ostatnio pochwaliła się czymś naprawdę wyjątkowym, a dokładniej fotografiami z sesji ciążowej.

Agnieszka Kaczorowska wraz z przyjściem Nowego Roku, oficjalnie ogłosiła z mężem, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Od tego momentu wielka radość nastała nie tylko w życiu pary, ale również ich internetowych obserwatorów, którzy nieustannie zachwycają się tą wiadomością. Ku ich uciesze, aktorka nie stroni od zdjęć swoich ciążowych krągłości, czy dziecięcej wyprawki. Teraz zamieściła naprawdę wyjątkową fotografię. 

Agnieszka Kaczorowska chwali się zdjęciami z ciążowej sesji  

Kilkanaście godzin temu, na oficjalnym profilu Agnieszki na Instagramie, pojawiły się dwa nowe zdjęcia, pochodzące prosto z sesji ciążowej. Zaskoczeniem dla nie których mogło być, na jaki styl postawiła tancerka. Zdecydowała się na dość prostą sesję, bez ozdób, czy wymyślnych stylizacji. Co więcej, oba zdjęcia, które ta opublikowała są czarno-białe, co z uwagi na okoliczności sesji może budzić niemałe poruszenie. Na jednej z fotografii, Agnieszka stając profilem, odsłoniła swój brzuszek i dokładnie zaprezentowała ciążowe krągłości. Do drugiego natomiast, Kaczorowska postawiła już na w całości czarną stylizację, składającą się o dziwo z golfu. 

W opisie tancerka przyznała, że ostatnie tygodnie ciąży niezwykle jej się dłużą. 

- Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obserwatorzy zasypali aktorkę pochlebnymi komentarzami  

Choć ciążowe zdjęcia pojawiły się zupełnie niedawno, już zebrały całe mnóstwo komplementów. Fani aktorki nie mogli wyjść z podziwu, jak pięknie prezentuje się ich ulubienica, o czym chętnie ją informowali. 

- Piękna pamiątka,super zdjęcie, takie chwile trzeba utrwalać - napisała jednak z nich.  

- Piękne zdjęcie obrazujące przyszłe macierzyństwo - dodaje kolejna. 

- Cudowna! Na tych zdjęciach jest wszystko...delikatność i wrażliwość, zmysłowość i seksapil...harmonia i równowaga...jesteś tu i teraz ale gdzieś w oddali jest też tajemnica przyszłości! czytamy.

instagram/agakaczor/

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Wiśniewski tonie w długach. Nowe informacje wbijają w fotel
  4. Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy
  6. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu