Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą. Jej sesja ciążowa zachwyciła wielu (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą. Jej sesja ciążowa zachwyciła wielu (ZDJĘCIA) Źródło: Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Gwiazda serialu "Klan" postanowiła sobie zafundować, w ostatnim trymestrze ciąży, zachwycającą sesję zdjęciową. Rzadko kiedy można zobaczyć tak piękne fotografie.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie mamą. Do rozwiązania pozostało bardzo mało czasu, który aktorka wykorzystuje na ostatnie przygotowania i relaks. Postanowiła także zrobić sobie sesję zdjęciową uwieczniającą ostatnie dni ciąży. 

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie mamą 

Aktorka już nie może się doczekać, aż na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko.

- Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! - tak podsumowuje końcówkę ciąży Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda "Klanu" i jej mąż Maciej Pela już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje są bardzo tym faktem podekscytowani, a niemal każdą ważniejszą chwilę związaną z ich pociechą uwieczniają na Instagramie. Nie brakuje tam zdjęć z brzuszkiem, z akcesoriami dziecięcymi czy tych z baby shower. 

Agnieszka Kaczorowska kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży założyła kanał na Youtubie, na którym zamieszcza filmiki związane z tym tematem. Z racji tego, że celebrytka jest tancerką, nie brakuje tam publikacji na temat aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia przyszłych mam. Oprócz tego doradza w kwestii mody, kosmetyków czy ubranek dla noworodka. 

Gwiazda TVP zachwyca fanów w przepięknej ciążowej sesji 

Agnieszka Kaczorowska jest już w ostatnim trymestrze ciąży i w każdej chwili może urodzić. Aktorka nie ukrywa podekscytowania tym faktem i razem z mężem już nie mogą się doczekać. Na zakończenie swojego błogosławionego stanu postanowiła zrobić sobie sesję zdjęciową. Efektami pochwaliła się na instagramie. Fani są zachwyceni tym jak pięknie się prezentowała i wszyscy zgodzili się, że ciąża bardzo jej służy. Natychmiast pojawiło się kilkanaście tysięcy pochlebnych komentarzy. Wśród nich pojawił się także ten Macieja Peli, małżonka aktorki.

- A! Jaką ja mam piękna żonę - napisał oczarowany mężczyzna. 

- Ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach - zachwyciła się jedna z internautek.

- Błogosławiony jest dla Ciebie. Kwitniesz, choć zawsze byłaś śliczna - dodała kolejna.  

Do rozmowy włączyła się także fotografka, która robiła zdjęcia. Była bardzo zadowolona ze współpracy.

- Aga, robić Ci zdjęcia to czysta przyjemność. Dziękuje za ten wspólny czas podczas którego mogłyśmy stworzyć dla Ciebie cudowna pamiątkę. Ps. Wyglądasz bosko w tej ciąży - skomentowała. 

(Fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News