Co się stało z twarzą byłej partnerki Marcina Mroczka? Niepokojące zdjęcia gwiazdy obiegają media

Co się stało z twarzą byłej partnerki Marcina Mroczka? Niepokojące zdjęcia gwiazdy obiegają media Źródło: instagram/agnieszka_hyzy/

Agnieszka Hyży chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, dzieląc się nie tylko życiem zawodowym, ale niekiedy również smaczkami z życia prywatnego. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć naprawdę wiele jej fotografii, jednak tak niepokojącej dziennikarka jeszcze nigdy nie zamieściła.

Agnieszka Hyży opublikowała naprawdę zadziwiające zdjęcie swojej twarzy, które od razu przeraziło jej obserwatorów. Wielu z nich zgodnie stwierdziło, że wyraźnie widać, iż ta jest w szpitalu, choć nie napisała tego wprost. Przerażeni zaczęli dopytywać, co się stało. 

Agnieszka Hyży pokazuje niepokojące zdjęcie twarzy  

Kilkanaście godzin temu na Instagramie dziennikarki pojawiła się wstrząsająca fotografia. Widać na niej, jak Agnieszka Hyży leży na łóżku w opasce na włosach, a cała jej twarz jest zakryta dziwną, przezroczystą maską. Ponadto wychodzi z niej zielona rurka, która sprawia, że widok jest jeszcze bardziej przerażający. 

- Zagadka‼️ Gdzie jestem i co robię ⁉️ Taki koniec tygodnia - napisała. 

Nie tylko opis, ale i mina celebrytki nie zdradza nic więcej, zatem ciężko się domyślić, czy sytuacja rzeczywiście jest tak poważna, na jaką wygląda. Swoje zapytania zamieszczali nie tylko jej fani, ale również fani Marcina Mroczka, z którym ta była niegdyś związana. 

Co stało się z jej twarzą?  

Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy. Niektórzy internauci nie mieli wątpliwości, że ta przebywa w szpitalu, na co ich zdaniem wskazywał obszar znajdujący się wokół jej głowy. Nie zabrakło jednak i tych obserwatorów, którzy pokusili się o nieco bardziej zgryźliwe wpisy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Na pierwszy rzut oka wygląda dość „szpitalnie” - czytamy. 

- Wygląda to przerażająco - stwierdza fanka. 

- O kurcze wyglądasz kiepsko, masakra! - wyznaje kolejna. 

- Nie wiem, nie jestem pewna. Odsysasz tłuszcz z nosa? - pyta ironicznie kolejna. 

Szybko okazało się, że Agnieszka zwyczajnie wybrała się na nieinwazyjny zabieg infuzji tlenowej, który ma za zadanie odmłodzić cerę i sprawić wrażenie nieco bardziej promiennej i wypoczętej. Najwyraźniej dziennikarka nie chce odbiegać od pozostałych przedstawicielek show-biznesu, które regularnie zjawiają się w gabinetach kosmetycznych, by zniwelować wszystkie swoje niedoskonałości.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie
  4. Dieta zupowa jest niesamowita! Nadzwyczajne efekty robią wielkie wrażanie na wszystkich
  5. Ledwo trzymała się na nogach, gdy ludzie rozpoznawali jej twarz aż przystawali. To wielka gwiazda disco polo!
  6. Policja przekazała pilne wieści dot. akcji ratunkowej chłopca nad polskim morzem w Polsacie. Niestety, są najgorsze z możliwych

Źródło: instagram   

Następny artykuł